szkolenia

Miejsce na inne tematy.
Maruś77

szkolenia

Post autor: Maruś77 »

Witam, chcesz wybrać się na jakieś szkolenie czy też kurs? Wydaje mi się, że może Cię zainteresować coaching kariery czyli wsparcie mentora, który potrafi wpłynąć na rozwój kariery zawodowej poprzez odkrywanie umiejętności. Mieliście kiedyś do czynienia ze szkoleniami tego typu?

xbox live marketplace
żuck

Re: szkolenia

Post autor: żuck »

Jeżeli szukacie miejsca, w którym odbędziecie kurs montażu klimatyzacji, a także wykonacie kurs pomiarów elektrycznych to nie znajdziecie lepszego miejsca, niżeli ta firma: https://a-cademy.pl/. Mają ofertę w różnych miejscach Polski, więc warto skorzystać. Nie trzeba daleko jeździć, a ceny są naprawdę bardzo przyjazne. Takie jest moje zdanie :).
Miruś24

Re: szkolenia

Post autor: Miruś24 »

Według mnie kursy powinno wybierać sie mając na uwadze to żeby wybrać coś co jest zgodne z naszymi zainteresowanimi. Jeśli chodzi o kursy informatyczne to warto wziąć pod uwagę szkolenia sysops. SysOps to metoda manualnego zarządzania infrastrukturą IT w firmie. W przypadku SysOps do zadań administratora należy między innymi utrzymanie i wdrażanie technologii oraz hardware’u, do uruchomienia których nie jest wymagana rozległa wiedza programistyczna.
morella

Re: szkolenia

Post autor: morella »

Oj tak warto się szkolić i poszerzać swoje horyzonty... Jak chodzi o mnie to przykładowo tutaj https://www.provoque.edu.pl/kursy/lodz/ ... losow-lodz znalazłam super ofertę dla siebie na szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów.
Awatar użytkownika
kreda
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:40

Re: szkolenia

Post autor: kreda »

A co z BHP? Przecież to jedne z ważniejszych szkoleń, które każdy pracownik powinien odbyc. Jeżeli nie macie jeszcze namiaru na żadną sprawdzoną firmę, to ja zdecydowanie wam polecam https://www.ekofit.pl/ - nie zawiedziecie się.
nat112x

Re: szkolenia

Post autor: nat112x »

Jeśli szukasz dobrej ekipy do szkoleń BHP Wrocław to B-Service jest świetnym wyborem. Mają naprawdę rozbudowaną ofertę – od standardowych szkoleń BHP, przez e-learning, aż po kursy bardziej niszowe jak SEP czy UDT. Plus, uczą pierwszej pomocy, jak sobie radzić z pożarem i ewakuować ludzi. Są też coś dla kierowników wycieczek i innych specjalistów.
zuzula12

Re: szkolenia

Post autor: zuzula12 »

Polecam wam szkolenia IT https://coderslab.pl/pl/javascript-developer-react jeśli chcecie poznać język programowania i sie tego szybko nauczyć to zgłoście się na taki kurs. Jeśli się chcecie jeździć na zajęcia stacjonarne możecie się zapisać na kurs online to też dobra opcja.
ODPOWIEDZ