szkolenia online

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
znaczek
Posty: 40
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:37

szkolenia online

Post autor: znaczek »

Hejka. Jestem osobą która bardzo lubi chodzić na jakieś szkolenia i to nie koniecznie związane z wykonywaniem zawodu ale tak ogólnie. Tym bardziej, że obecnie jest dość spory wybór w różnych szkoleniach. Ostatnio nawet trafiłam na bardzo ciekawe szkolenia online w Chce Zostać gdzie mogę dowiedzieć się jak zostać muzykiem czy jak pisać teksty piosenek rapu. Nie powiem to bardzo ciekawe szkolenia i w dodatku prowadzone są przez znanych i cenionych wykładowców
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: szkolenia online

Post autor: Ona »

A czy ktoś z Was brał kiedyś udział w jakimś szkoleniu organizowanym przez firmę szkoleniową kar Group? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ i zauważyłam, że większość kursów u nich można odbywać właśnie on-line. Widzicie tam jakiś kurs dla siebie?
Oluś90

Re: szkolenia online

Post autor: Oluś90 »

Jeśli chodzi o szkolenia to jest ich naprawdę bardzo dużo dlatego też warto zastanowić się które wybrać. Np. na stronie https://savealife.pl znajdziecie kursy między innymi dla Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Według mnie warto rzucić na to okiem aby się doszkolić.
Pikuś

Re: szkolenia online

Post autor: Pikuś »

Jeżeli interesują was szkoleniu lub kursy uprawniające was do pracy jako elektryk, to powinniście zajrzeć sobie tutaj https://sep-on-line.pl/ To firma która zajmuje się tym tematem od lat i mają ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu takich szkoleń. Dajcie znać, czy korzystaliście kiedykolwiek z ich oferty.
Adaś42

Re: szkolenia online

Post autor: Adaś42 »

Sporo osób nie wie jakie szkolenie wybrać, ponieważ jest ich naprawdę dużo i w sumie sporo szkoleń jest naprawdę ciekawych. Według mnie warto rzucić okiem na kurs pierwszej pomocy, ponieważ taki kurs przyda się na pewno każdej osobie, która chce nauczyć się czegoś realnie przydatnego.
Wilga Łukasz

Re: szkolenia online

Post autor: Wilga Łukasz »

Udało mi się dostać w spadku po babci sporą sumę pieniędzy. nie chciałbym ich zmarnować i zależy mi na dobrej inwestycji. Zdecydowałem nie na szkolenie https://generali-investments.pl/content ... nwestowac na temat tego, gdzie dobrze ulokować pieniądze. Mam nadzieję, że da mi ono jakieś oryginalny pomysł na biznes, czy inwestycję, która przyniesie duże zyski.
Paweł P

Re: szkolenia online

Post autor: Paweł P »

Ja wam polecam szkolenie dedykowane osobom zarządzającym przedsiębiorstwami oraz specjalistom ds. ochrony środowiska https://sqda.pl/e-learning/kompendium-w ... rodowiska/. To szkolenie przedstawia wymagania prawa ochrony środowiska dla przedsiębiorstw, bardzo istotne w funkcjonowaniu każdego zakładu produkcyjnego.
Apolluś54

Re: szkolenia online

Post autor: Apolluś54 »

Bardzo dużo osób bierze pod uwagę szkolenia online, ponieważ bez wychodzenia z domu można się po prostu doszkolić. Np. na stronie https://pccpoland.pl/ znajdziecie firmę, która zajmuje się różnymi szkoleniami. Można szkolić się np. w doradztwie finansowym, w opiece dla zwierząt czy też w inwentaryzacji.
witkacy

Re: szkolenia online

Post autor: witkacy »

Jak powinno wyglądać efektywne szkolenie - https://gamfi.com/blog/microlearning-ja ... acownikow/ odpowiedź to microlearning. Warto pamiętać aby mierzyć, również efektywność takich szkoleń, np. w procesie onboardingu, pozwoli to na jeszcze większe optymalizacje i usprawnienia.
doznualnoo

Re: szkolenia online

Post autor: doznualnoo »

No dobrze, jeśli Wam powiem, że najważniejszą kwestią będzie po prostu rozwiązanie problemów z informacjami, to co mi poradzicie? Na pewno u mnie leży dostęp do informacji publicznej szkolenia z tego zakresu muszę podjąć.
wanka

Re: szkolenia online

Post autor: wanka »

Szkolenia są istotną częścią każdej firmy. Aby pozostać konkurencyjnym i poprawić sprzedaż, ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi technikami i strategiami. Więcej informacji na temat sprzedaży i szkoleń można znaleźć na stronie https://arkadiuszbednarski.pl/
Awatar użytkownika
mamimi
Posty: 113
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:37

Re: szkolenia online

Post autor: mamimi »

Jeśli pragniecie uczestniczyć w profesjonalnych szkoleniach, a myślę, że firma https://www.humanskills.pl/szkolenia_ot ... motywacje/ może zaoferować wam bardzo interesujące spotkania. Jeśli poszukujecie wysokiej jakości szkoleń, to moim zdaniem warto skierować się właśnie pod podany przeze mnie link.
ODPOWIEDZ