Szkoła rodzenia - tak czy nie?

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Szkoła rodzenia - tak czy nie?

Post autor: Lela »

Chodził was ktoś na kurs rodzenia? Ja jestem na początku ciąży dopiero ale zaczynam coraz więcej czytać o różnych pomysłach wsparcia dla przyszłych mam. Znalazłam w mojej okolicy szkołę rodzenia http://centrum-mam.pl/ Znajduje się ona w Łodzi. Prowadzona jest przez panią Renatę Stefańską - doświadczoną położną. Myślicie, że warto zapisać się do takiego miejsca? Macie jakieś doświadczenia?
maro
Posty: 55
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:01

Re: Szkoła rodzenia - tak czy nie?

Post autor: maro »

Zdecydowanie tak i mówię to jako mężczyzna. Z żoną do Medicover w Warszawie chodziliśmy. Na początku trochę się krępowałem, ale w każde kolejne zajęcia coraz bardziej się angażowałem. O samej ciąży, porodzie i pielęgnacji dziecka ja dowiedziałem się bardzo dużo i było to dla mnie ważne.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Szkoła rodzenia - tak czy nie?

Post autor: Ona »

Do takiej szkoły rodzenia na pewno moim zdaniem warto się wybrać ;) Dzięki temu na pewno każda młoda mama poczuje się pewniej :) Ale oprócz tego warto również poczytać sobie trochę o ciąży w internecie. Na przykład na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/1-t ... darz-ciazy możecie sobie przeczytać, jak standardowo wygląda pierwszy tydzień ciąży.
Awatar użytkownika
laptopa
Posty: 63
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:12

Re: Szkoła rodzenia - tak czy nie?

Post autor: laptopa »

A bierzecie też jakieś suplementy w trakcie ciąży? mi lekarz zalecil https://ovarin.pl/ ktory ma rowniez kwas foliowy w skladzie :)

mchy w ogrodzie
Grażyna11

Re: Szkoła rodzenia - tak czy nie?

Post autor: Grażyna11 »

Ja na pewno Wam to bardzo polecam. Sami chodziliśmy do szkoły rodzenia w naszym mieście i faktycznie dużo nam to dało. Jak dla mnie, warto byłoby na pewno ułatwić sobie ten cały czas oczekiwania na maleństwo. Na stronie https://ktomalek.pl/suplementy/kwas-foliowy/cs-13/1 macie różne kwasy foliowe, więc być może komuś z Was by się te informacje przydały.
ODPOWIEDZ