studnie głębinowe

Miejsce na inne tematy.
Deniś91

studnie głębinowe

Post autor: Deniś91 »

Cześć, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Zastanawiam się która firma wykona dla mnie studnie bielsko. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat firm, które wykonują profesjonalnie studnie. Poza tym jaki jest koszt budowy studni? Wiecie coś na ten temat? Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
też

Re: studnie głębinowe

Post autor: też »

Też chcę założyć i powiem wam, że rozmawiałam już o tym z fachowcami. I dla mnie właściwie dobre produkty ma Dambat https://www.dambat.pl/pobierz.html w kwestii pomp. Podobno to dobra jakość, a firma ma podejście proklienckie - jeśli coś jest nie tak, to na pewno zareagują. I to mi właśnie odpowiada.
Dąsaty

Re: studnie głębinowe

Post autor: Dąsaty »

W sumie studnie głębinowe moim zdaniem są bardzo popularne i jakoś mnie to nie dziwi, gdyż jest to doskonałe rozwiązanie. Ja od razu kupiłem również pompę zatapialną z https://www.dostudni.pl/pompy-zatapialne,c9.html ponieważ wiem z doświadczenia, że czasami przyjdzie nam wypompować nadmiar wody.
Bęksol

Re: studnie głębinowe

Post autor: Bęksol »

Jak dla mnie sama studnia głębinowa również jest bardzo fajnym rozwiązaniem i ja oczywiście u siebie na działce taką właśnie studnię posiadam. Od razu mogę każdemu poradzić, iż ważnym jest to, aby posiadać zbiornik hydroforowy. Ja do siebie zamawiałem taki hydrofor z https://ogrody24.pl/zbiorniki-hydroforowe i faktycznie sprawdza się znakomicie.
ODPOWIEDZ