Studio fotograficzne

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
kitty
Posty: 26
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:24

Studio fotograficzne

Post autor: kitty »

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad dodatkową pracą poza etatem. Myślę o weekendowym studiu fotograficznym. Mam już nawet listę najpotrzebniejszego sprzętu do zdjęć. Zważając na sytuację zamierzam zamawiać wszystko w sklepie online https://foto-szop.pl/blendy-c-382_538.html. Akurat będę miał czas na zrobienie portfolio. Mąż zgodził się pomóc. Mamy wolny pokój w domu, który mogłabym do tego wykorzystać. Warto zaczynać taki biznes w domu?
Awatar użytkownika
twoja
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:22

Re: Studio fotograficzne

Post autor: twoja »

A nie wiem, co Ci doradzić w tym względzie, bo mnie interesuje fotografia ślubna śląsk , także ja jestem od strony zamawiania takich usług, a nie ich świadczenia. Ale może, jak w sieci wpiszesz, to coś się wyszuka. Tak jest w sumie najpewniej i najszybciej. Dziś niemal wszystko trafia do sieci, także moim zdaniem warto tak kombinować.
Awatar użytkownika
Jeffy
Posty: 51
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:33

Re: Studio fotograficzne

Post autor: Jeffy »

Z tego co wiem, to studencka-studio ma Studio fotograficzne w Krakowie wynajem. Nie ukrywam, że podczas swoich studiów kilkukrotnie musiałam wynajmować takie studio, żeby wykonać zdjęcia na zaliczenie. Świetna sprawa, ponieważ mamy całe studio do swojej dyspozycji.
Awatar użytkownika
axelbach
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2020, 14:59

Re: Studio fotograficzne

Post autor: axelbach »

Jak można się tam dostać?
Awatar użytkownika
barttonn44
Posty: 70
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:39

Re: Studio fotograficzne

Post autor: barttonn44 »

Słuchajcie, a czy ktoś z was korzystał może z takich presetów https://impresset.pl/kategoria-produktu ... lightroom/ do programu lightroom? Z tego co widze to można dzięki nim uzyskać na prawdę ciekawe efekty. Waszym zdaniem warto tego spróbować?

wyzwolenie krakowa
ODPOWIEDZ