studia

Miejsce na inne tematy.
Stefannuś67888

studia

Post autor: Stefannuś67888 »

Cześć, nie macie pojęcia jak wygląda rekrutacja na studia? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... kroku.html znajdziecie informacje na ten temat. Zamierzacie wybrać się na studia czy raczej nie przepadacie za kształceniem się?
Kamil Juśnik

Re: studia

Post autor: Kamil Juśnik »

Proponuję zapoznać się jakie niezbędne kompetencje w zawodzie lektora języka obcego są pomocne oraz jak może potoczyć się Twoja ścieżka kariery https://www.uczelnie.pl/artykul,co-nale ... 18698.html. Dwujęzyczne osoby mogą liczyć na lepsze oferty pracy lub na ich szerszą gamę. W nauce języka obcego potrzebny jest jednak lektor. Musi on doskonale władać językiem oraz prowadzić lekcje w ciekawy i efektywny sposób.

kuzem
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: studia

Post autor: Ona »

Według mnie same studia to jeszcze nie wszystko. Oprócz wyższego wykształcenia warto również móc pochwalić się znajomością języków obcych. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/online możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać oferuje takie kursy on-line, bez wychodzenia z domu ;) Co Wy na to?
Basia Druż

Re: studia

Post autor: Basia Druż »

Moją zmorą zawsze było robienie notatek- nie skupiałam się na przekazie profesora a jedynie na notowaniu. W tym roku dostałam świetnej jakości dyktafon od rodziców. Kupili go tutaj https://spyroom.pl/pl/shop/inwigilacja/, wykłady słychać idealnie, nie mam problemu z odtwarzaniem nagrania. Lepiej zapamiętuję materiał.
qinga

Re: studia

Post autor: qinga »

Studia są niezbędne zwłaszcza, gdy chcemy wykonać zawód medyczny, tu nie wystarcza kursy czy ukończenie szkoły policealnej :) gdybyście szukali sprawdzonej uczelni w Warszawie to od siebie polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Ciekawe kierunki ( m.in pielęgniarstwo, fizjoterapia czy optometria), doświadczeni wykładowcy, świetna organizacja zajęć.
karolkaaa

Re: studia

Post autor: karolkaaa »

Wydaje mi sie, ze jak sie chce miec wysokie kompetencje i pracowac w jakims konkretnym zawodzie, to studia są tutaj obowiązkowe , mnie sie zawsze marzyla praca z dziecmi wiec zdecycowalam sie na pedagogike, wybralam ta uczelnie https://uczelniakorczaka.pl/ jak dla mnie mega :)
Awatar użytkownika
kreda
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:40

Re: studia

Post autor: kreda »

Również zasatanawiam się nad dalszymi studiami. Zależy mi na tym, aby poszerzyć swoją wiedzę i kwalifikacje. Zainteresował mnie ten kierunek https://www.podyplomowka.edu.pl/specjal ... dia-online który umożliwi mi pracę w szkole, z osobami z zaburzeniami autyzmu. Słyszałam, ze na ISP zajęcia prowadzą praktycy, więc mogłabym naprawdę wiele się nauczyć
Awatar użytkownika
bombka
Posty: 25
Rejestracja: 02 sty 2020, 22:01

Re: studia

Post autor: bombka »

Wszystko zalezy od tego w jakim zawodzie chcemy pracowac, https://www.collegium.com.pl/ tutaj oferują ciekawe kierunki medyczne, mozna uczyc się dziennie i zaocznie
ODPOWIEDZ