Stal dla przemysłu

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Stal dla przemysłu

Post autor: Lela »

W ofercie firmy Virgamet https://virgamet.pl/nwc-105wcr6-107wcr5 ... arzedziowa znajdziecie szeroki wybór wyrobów hutniczych. Firma ta zajmuje się zarówno importem, jak i exportem jakościowej stali. Ja znalazłam tu certyfikowaną stal narzędziową do produkcji frezów. Możecie tu liczyć na świetną, długotrwałą współpracę.
Awatar użytkownika
Eugen
Posty: 31
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:10

Re: Stal dla przemysłu

Post autor: Eugen »

Ja działam w branży hydraulicznej, więc też na co dzień potrzebuję wyrobów ze stali, m.in. śrub i elementów armatury. Niedawno zmieniłem dostawcę i teraz takie rzeczy zamawiam z https://sklep-metale.pl/wyroby-srubowe- ... drauliczna . Zadowala mnie jakość ich wyrobów ze stali nierdzewnej jak również ceny.
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 27
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:37

Re: Stal dla przemysłu

Post autor: Olga »

Cześć jeżeli szukacie dobrych jakościowo produktów ze stali w konkurencyjnych cenach to znajdziecie je tutaj - http://nelkor.com.pl/ . Nelkor jest nowoczesnym dystrybutorem elementów złącznych, artykułów żeglarskich, armatury, wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Zaopatrują się u nich zarówno duże zakłady przemysłowe jak i klienci detaliczni :)
tony stąrk

Re: Stal dla przemysłu

Post autor: tony stąrk »

O, jak tu są tacy znawcy stali, to ja się pozwolę o coś zapytać. A mianowicie: która kombinacja stali i mosiądzu będzie najlepsza?
Przeglądam różne warianty potrzebnych w mi szybkozłączy i mam nielichy zgryz, bo na https://www.midatech.pl/ jest co najmniej 8 kombinacji CameXSS (stal) z CameXMS(mosiądz), gdzie X to jedna z następujących liczb:
19
25
32
38
50
65
75
100
Może mi ktoś krótko scharakteryzować każdy z tych wariantów?
ODPOWIEDZ