"słodkie" zwierzęta

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
adelisiatyt
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2020, 15:15

"słodkie" zwierzęta

Post autor: adelisiatyt »

Dlaczego jedne gatunki powszechnie uważa się za urocze i piękne, a inne wręcz przeciwnie?
Na przykład sarny - może i ładne, ale jak kozioł zacznie beczeć, to brzmi jak krzyżówka krowy z hieną... Może to przez te duże, ciemne oczy... Tak samo mają przecież foki, też często określane jako "słodkie" - wystarczy poczytać zamieszczone na https://candysox.pl/smieszne-skarpetki/stopki/ opisy. Ale o pszczołach albo mrówkach nikt tak nie powie, mimo że to bardzo pożyteczne owady. O turkuciach już nie wspominając :cry:

kraków pożar prądnicka
Kaśka

Re: "słodkie" zwierzęta

Post autor: Kaśka »

Osobiście z owadami mam niemiłe wspomnienia. W nowo kupionym domu okazało się, że mamy pluskwy i trzeba było szybko się ich pozbyć. Słyszałam, że taki problem często powraca więc zainwestowałam w profesjonalną firmę https://vector-uslugi.pl/dezynsekcja-dezynfekcja/. Całe szczęście na razie jest spokój. O ile pszczoły i mrówki są bardzo pożyteczne, tak te insekty ani trochę.
siłka

Re: "słodkie" zwierzęta

Post autor: siłka »

Skoro mowa o "słodkich" zwierzątkach to mój dziadek do dziś dnia ma kilkanaście własnych uli. Staram się mu przy nich jak najwięcej pomagać i szukać nowszych rozwiązań jeśli chodzi o ule. I tak jakiś czas temu jak szperałam w necie aby zobaczyć jakieś nowinki i tak znalazłam takie kraty odgrodowe które nie powiem zainteresowały mnie. Pokażę je dziadkowi i niech on zdecyduje czy zakupujemy czy też nie
wygląd

Re: "słodkie" zwierzęta

Post autor: wygląd »

Myślę, że to zależy od wyglądu i ogólnego postrzegania świata. A niektóre rzeczy mamy zaprogramowane. Na przykład dzieci same w sobie nie są cudem natury w kontekście wyglądu (a na pewno po urodzeniu) , ale dla nas są wspaniałe i piękne. Wydaje mi się, że tak to działa. Ale też po prostu, jedne zwierzęta są ładniejsze, inne nie. Wystarczy spojrzeć na rybki, kiedy wykonywana jest aranżacja akwarium .
perfectówa

Re: "słodkie" zwierzęta

Post autor: perfectówa »

Słodkie zwierzęta na skarpetkach to jest coś co naprawdę lubię! Dlatego najczęściej wybieram wesołe skarpetki, bez żadnych kompromisów, po prostu je uwielbiam.

marketing cloud
pęk91

Re: "słodkie" zwierzęta

Post autor: pęk91 »

ja poszłam nawet o krok dalej! zdjęcie mojego psa trafiło jako grafika na skarpetki! ;) dla mnie taki prezent, a dla mojego czworonoga wygodne szelki dla psa, zeby spacery byly czysta przyjemnością a nie wyścigiem, bo jednak akita potrafi trochę pokazać siły podczas wędrówek, polecam takie rozwiązanie!
Grażyna11

Re: "słodkie" zwierzęta

Post autor: Grażyna11 »

Niestety, czasem po prostu tak bywa. Właśnie dlatego warto byłoby się dobrze zastanowić nad tym, w jaki sposób moglibyście się zabezpieczyć przeciwko owadom. Na stronie https://ktomalek.pl/preparaty-na-ukasze ... dow/k-51/1 macie przykłady preparatów, które powinny Wam w tym bardzo pomóc. Myślę, że może być to dla Was cennym wsparciem.
muszka

Re: "słodkie" zwierzęta

Post autor: muszka »

Zapewnienie dobrego samopoczucia naszym pupilom jest niezwykle ważne. Oprócz zapewnienia odpowiedniej diety, włączenie wysokiej jakości suplementów, takich jak CBD z Hempets, może być bardzo korzystne. Te przetestowane i zatwierdzone produkty przez instytut weterynaryjny, gwarantują brak zanieczyszczeń, utrzymując zdrowie zwierzaka w najlepszej kondycji.
ODPOWIEDZ