Rozliczenie pracy za granicą

Miejsce na inne tematy.
rośko

Rozliczenie pracy za granicą

Post autor: rośko »

Jak wygląda zwrot podatku z Holandii, oczywiście za legalną pracę w tym kraju? Są jakieś firmy które pomagają w rozliczeniu takiego podatku? Zależy mi żeby to było dobrze zrobione i w miarę szybko i sprawnie. Znacie taką firmę?
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Rozliczenie pracy za granicą

Post autor: Ona »

A skoro już mowa o pracy za granicą, to czy Waszym zdaniem posiadanie certyfikatu językowego, na przykład z języka angielskiego, może pomóc w znalezieniu takiej pracy? Ostatnio czytałam sobie o egzaminie CPE na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/egzamin/cpe. Jak widać egzamin ten pozwala na uzyskanie takiego właśnie certyfikatu. Czy według Was warto do niego przystąpić?

modlitwa do błogosławionego popiełuszki
Źdźbło

Re: Rozliczenie pracy za granicą

Post autor: Źdźbło »

Jeśli już decydujemy się na taką pracę za granicami naszego kraju to ja jestem przekonany, że warto również pamiętać o wszelkich kwestiach prawnopodatkowych. Osobiście mogę polecić skontaktowanie się z firmą http://www.thompsonstein.com/ która w moim przypadku bardzo mi w tych sprawach pomaga.
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: Rozliczenie pracy za granicą

Post autor: Matrion »

Znajoma tak pracuje i mam do takich zadań już firmę i myślę, że to jest najlepszym rozwiązaniem. Ktoś kto się tym na co dzień zajmuje powinien i wam pomóc z rozliczeniem. Ja co prawda nie mam obecnie pracy, ale nie myślę nad wyjazdem. Zaczęłam szukać pracy i znalazłam tak portal https://opole.geopraca.pl/oferty-pracy/opolskie/ Nie wychodzą z obszarem zainteresowania poza opolskie.
Daześ

Re: Rozliczenie pracy za granicą

Post autor: Daześ »

W takim razie jeżeli będziecie szukali konkretnej pomocy w zakresie rozliczenia podatków z pracy za granicą m.in z Dani to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę firmę https://holandia.org/zwrot-podatku/dania/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, świetną organizację i skuteczność pracy ponieważ doskonale wiedzą jak odzyskać podatek na odpowiednio wysokim poziomie. Mam nadzieję, że Wam również realnie pomogą, ja na pewno jeszcze nie raz z ich pomocy skorzystam

wtyczka vod tvp
ODPOWIEDZ