Rozkręcanie biznesu

Miejsce na inne tematy.
KaśkaM

Rozkręcanie biznesu

Post autor: KaśkaM »

Rozkręcenie biznesu wcale nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. W dobie pandemii jest to szczególnie trudne zadanie. i bez wsparcia różnych osób czy technologii pewne posunięcia byłyby ciężkie do zrealizowania albo w ogóle niewykonalne. Całkowite zaniechanie kontaktów biznesowych nie jest możliwe, w celach ochrony zdrowia musimy jednak dbać o ograniczenie kontaktów bezpośrednich. Dobry komunikator taki jak aplikacja slack ułatwia kontakty między ludźmi za pośrednictwem internetu.
Awatar użytkownika
noragami
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:14

Re: Rozkręcanie biznesu

Post autor: noragami »

Do rozkręcenia biznesu potrzebna jest reklama i to dobra i najlepiej w internecie. Można przeczytać raporty za zeszły rok które wskazują wzrost zainteresowania marketingiem internetowym. O różnych rodzajach i metodach na promowanie się w sieci można tu http://adrenalinemd.pl/ poczytać . Bardzo interesujący blog, z wieloma praktycznymi wskazówkami

ceownik aluminiowy sklep
glamka
Posty: 55
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:47

Re: Rozkręcanie biznesu

Post autor: glamka »

To się zgadza ale w każdym biznesie potrzebna jest nie tylko reklama ale też komunikator, który podczas każdego uruchomienia sprawdza, czy telefon nie jest zhackowany. Ta aplikacja https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-m ... 455846529a broni się przed dostępem do danych dzięki niezależnemu sposobowi szyfrowania bazy danych własnej aplikacji.
Ryś

Re: Rozkręcanie biznesu

Post autor: Ryś »

Jeśli szukacie możliwości zaoszczędzenia czasu i środków, to warto sprawdzić ofertę firmy pod tym linkiem https://www.virtuity.eu która pomaga optymalizować działania w waszym przedsiębiorstwie. Moim zdaniem to naprawdę ciekawa oferta. Dajcie znać, co o niej uważacie.
ODPOWIEDZ