Regał na książki

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Regał na książki

Post autor: Ona »

Witajcie,
Czy macie w Waszych domach regały na książki? jeśli tak, to gdzie takie kupiliście? Ja ostatnio takie regały widziałam w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/507-regaly-na-ksiazki. Jak Wam się podobają? Opłaca się Waszym zdaniem zamówić tam taki regał?
Awatar użytkownika
emocja
Posty: 51
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:52

Re: Regał na książki

Post autor: emocja »

Warto mieć w domu regał na książki. Każdy lubi co innego oczywiście. Szukam obecnie ciekawych książek do czytania. Chciałabym poświęcać na to więcej czasu. A wy lubicie czytać książki? Jakie najchętniej wybieracie? Ciekawą opcją jest dylemat ba paris. Ja zawsze wolałam książki od filmów, ponieważ lubiłam sobie wyobrażać bohaterów a nie mieć wszystko podane na filmie. Myślę, że warto poświęcać czas na czytanie.
Awatar użytkownika
księgowa
Posty: 17
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:58

Re: Regał na książki

Post autor: księgowa »

Sama szukam eleganckiego regału na książki, bo w mojej biblioteczce książki zaczynają się nie mieścić. Ale jak tu nie skorzystać z takiej oferty https://www.taniaksiazka.pl/potargana-w ... 53146.html Bardzo lubię biografie, a panią Agnieszkę świetnie pamietam, bardzo lubię teksty jej piosenek m.ni. śpiewanych przez Marylę Rodowicz.
Awatar użytkownika
kitty
Posty: 26
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:24

Re: Regał na książki

Post autor: kitty »

U nas w rodzinie wszyscy uwielbiają czytać, więc uzbierało się bardzo dużo książek. Mamy kupione trzy regały ze sklepu https://sklep.akord.net.pl/37-regaly-biurowe. Postawiliśmy je obok siebie przy jednej ścianie i wypełniliśmy książkami. Wolnych zostało zaledwie kilka miejsc. Bardzo efektownie to wygląda.
ODPOWIEDZ