Radar opadów jak to działa

Miejsce na inne tematy.
OjciećDziecko

Radar opadów jak to działa

Post autor: OjciećDziecko »

Hej!

Znalazłem stronę https://radaryonline.pl/ i tam są radary online różnego typu. Mnie najbardziej zainteresował radar opadów. Na jakiej zasadzie to działa? Skąd te informacje mają? Czy są bardziej rzetelne niż informacje na onecie czy w telewizji? Nie powiem, lubię sobie oglądać wędrujące chmurki po niebie, ale nie wiem na ile można temu wierzyć.
Kabeś

Re: Radar opadów jak to działa

Post autor: Kabeś »

Cześć!
Ta strona, którą poleciłeś jest genialna! Ja osobiście zawsze sprawdzam opady oraz burze na stronie, gdzie jest mapa opadów. Polecam wszystkim, jest świetna, szybko działa i w miarę mało internetu ściąga. Pogoda w tym roku jest tak niespodziewana, że prognozy pogody naprawdę w niczym nie pomagają. Lepiej sprawdzić pogodę samodzielnie.

softshell dziecięcy
meteo24

Re: Radar opadów jak to działa

Post autor: meteo24 »

Ja od siebie mogę polecić radar opadów online dostępny na stronie https://meteoserwis24.pl/info/radar-opadow , moim zdaniem jest to najdokładniejszy radar pogodowy, który znalazłem w sieci. Dodatkowo na stronie sprawdzimy prognozę pogody (godzinową oraz długoterminową, kierunek wiatru, zachód i wschód słońca oraz temperaturę powietrza) oraz gdzie występuje aktualnie burza. Wszystkie mapy są aktualizowane w czasie rzeczywistym, dlatego nie ma żadnego opóźnienia. Polecam serdecznie i miłego dnia :)
ODPOWIEDZ