Psychoterapia

Miejsce na inne tematy.
Maź

Psychoterapia

Post autor: Maź »

Terapia indywidualna czy grupowa - jaka Waszym zdaniem jest lepsza, skuteczniejsza? Czy to zależy od problemu z jakim boryka się człowiek? Czy to raczej indywidualna kwestia każdego pacjenta?

ile waży kosiarka konna
Awatar użytkownika
karolka
Posty: 43
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:50

Re: Psychoterapia

Post autor: karolka »

Ja uważam, że jest to tylko i wyłącznie kwestia indywidualna. Oczywiście zależy też od tego, jaki dana jednostka ma problem. Każdy psycholog może zajmować się innymi sprawami. Dlatego polecam rzucić okiem na Centrum Terapii HAAK - Twoja psychoterapia w Poznaniu: https://dominikhaak.pl/zespol/ .
Awatar użytkownika
laptopa
Posty: 63
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:12

Re: Psychoterapia

Post autor: laptopa »

Wiesz co, ja duzo dobrego slyszalam o centrum medycznym https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ w Warszawie. Faktycznie podchodza do pacjenta jak do czlowieka i dbaja o to by czul sie tam tez dobrze na terapii a to jednak wazne, przy leczeniu psychologicznym.
Tośka21

Re: Psychoterapia

Post autor: Tośka21 »

Ale przecież dzisiaj możecie o wiele skuteczniej podejść do tak poważnych tematów. Ja na pewno mogę Wam od razu zasugerowac, byście wybrali się do kliniki psychomedic.pl. Tam otrzymacie zdecydowanie najlepszą pomoc terapeutów, więc koniecznie z tego skorzystajcie. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ możecie umówić się na wizytę, więc miejcie to na uwadze.
ODPOWIEDZ