projekt hali

Miejsce na inne tematy.
Rafał82

projekt hali

Post autor: Rafał82 »

Cześć, zastanawiasz się, która firma wykona dla Ciebie projekt hali stalowej? Na stronie https://kobexstal.pl/pl/projekty/ znajdziesz firme, która wykonuje takie projekty. Uważasz, że warto zainwestować w taki projekt aby wiedzieć jak wszystko będzie się prezentować czy raczej nie ma to sensu?
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: projekt hali

Post autor: Ona »

Takie hale stalowe są często wykorzystywane jako magazyny. Nie trzeba od razu takiej hali budować, można zdecydować się na jej wynajem. W sieci działa taka strona internetowa https://miejscapaletowe.pl/, dzięki której bez problemu taki magazyn dla siebie znajdziecie ;)
awa

Re: projekt hali

Post autor: awa »

Ciekawa jestem, co także będziecie w stanie zainicjować, jeśli chodzi o codzienne zadania na magazynie. Dla mnie oczywistym jest, że część prac można ukrócić, czy poprawić szybkość ich wykonywania, ale niektóre niestety pozostają trudne do rozwinięcia. Przykładem może być transportowanie towarów. Tak naprawdę windy towarowe się sprawdzą tylko do jakiejś przestrzeni. Ogromnych towarów nie będziecie mogli z nimi transportować, to chyba jasne? :D :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ