prezenty biznesowe

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Andrzej_98
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2022, 4:14

prezenty biznesowe

Post autor: Andrzej_98 »

Jakie prezenty biznesowe lubcie dostawać od szefów? No wiecie: na rocznicę przyjęcia do pracy, na urodziny i tak dalej? U nas zazwyczaj są to podarunki zawierające jakieś wymyślne słodycze, były też vouchery na masaż czy jakieś fajne wino. A jak jest z tym u Was? Dostajecie tego typu prezenty od swojego pracodawcy? Jak się z tym czujecie? Lubicie to?
Rumcajs

Re: prezenty biznesowe

Post autor: Rumcajs »

Akurat ja takich prezentów póki co jeszcze nie miałem okazji dawać, ale jestem zdania, że jak najbardziej całkiem ważną kwestią jest o aby wiedzieć jak fajnie sprawdzają się wazony z grawerem. Zdecydowanie bardzo dobry wybór ich jest w https://zamowprezent.pl/prezenty-dla-ro ... i-i-wazony i wiem, że takie kwestie bywają bardzo ważne.
Karol2

Re: prezenty biznesowe

Post autor: Karol2 »

Planujemy otworzyć nową lodziarnię i potrzebujemy kubków do serwowania sorbetów. Zależy nam na tym, aby kubki były odpowiedniej jakości, ekologiczne i dobrze się prezentowały. Jeśli ktoś ma doświadczenie w zakupach u producenta kubków do sorbetów https://icecup.pl lub zna godnego zaufania dostawcę, proszę o podzielenie się informacjami.
karolmis12

Re: prezenty biznesowe

Post autor: karolmis12 »

Na stronie torebka kolorowa znajdziecie bardzo eleganckie i skórzane torebki. Myślę, że kobiecie wypada kupić taki prezent. To na pewno ją ucieszy. Zobaczcie na stronę na całą ofertę. To polski producent.
ODPOWIEDZ