Pranie sukienki

Miejsce na inne tematy.
NjóJorka

Pranie sukienki

Post autor: NjóJorka »

Cześć. Tak się składa, ze mam kilka sukienek, które teoretycznie- tzn na metce jest napisane, że trzeba je prać chemicznie. Troche się nad tym zastanawiam, czy nie sporóbować i nie uprać ich w domu, np w zimnej wodzie i suszyć na wieszaku.Co o tym myślicie ? Czy lepiej oddać do pralni ?
Maryśka

Re: Pranie sukienki

Post autor: Maryśka »

Hmmm o to jest pytanie... Szczerze mówiąc. zalezy co to jest za materiał, bo niektóre na upartego wypierzesz. Ale sa takie materialy , które za nic w świecie nie nadają się do prania w domu. Dlatego ja bym pomyślała o jakiejś dobrej pralni chemicznej. Jak jesteś z Warszawy to polecam Ci w okolicach Żerania Pralnię Warszawiankę https://www.pralnia-warszawianka.pl
NjóJorka

Re: Pranie sukienki

Post autor: NjóJorka »

Maryśka pisze: ↑27 sty 2021, 13:09 Hmmm o to jest pytanie... Szczerze mówiąc. zalezy co to jest za materiał, bo niektóre na upartego wypierzesz. Ale sa takie materialy , które za nic w świecie nie nadają się do prania w domu. Dlatego ja bym pomyślała o jakiejś dobrej pralni chemicznej. Jak jesteś z Warszawy to polecam Ci w okolicach Żerania Pralnię Warszawiankę https://www.pralnia-warszawianka.pl
Ja właśnie mieszkam niedaleko, i że ja nie wiedziałam nic o tej pralni :/ Ale dobra okay. Jutro sobie podjadę. Fajną opcją jest tez to, że jest możliwość oddania rzeczy do prania prze 7 dni w tygodniu.
Wieśka

Re: Pranie sukienki

Post autor: Wieśka »

Ogólnie samo pranie jest niezwykle ważne i moim zdaniem w głównej mierze na pewno warto jest także postawić na dobre wysuszenie naszej odzieży. Ja sobie również niedawno kupiłam fajną suszarkę ścienną https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/susz ... stale/4962 i zawsze doskonale mi ona służy.
Głodna

Re: Pranie sukienki

Post autor: Głodna »

W takich sytuacjach po prostu warto jest się zapoznać z informacją na metce i moim zdaniem właśnie tak należy postępować. Jeśli ktoś szuka bardzo ładnej sukienki na jesień to ja zdecydowanie polecam każdemu te z https://bialcon.pl/odziez/sukienki/sukienki-na-jesien gdyż są one po prostu przepiękne.
ODPOWIEDZ