Praca jako serwisant

Miejsce na inne tematy.
Gryź

Praca jako serwisant

Post autor: Gryź »

A może ktoś z Was szuka pracy, jest fajna oferta: praca - serwisant w dobrym, sprawdzonym i uczciwym serwisie AGD w Krakowie. Jeśli jesteście zainteresowani, to naprawdę warto.
Violuś

Re: Praca jako serwisant

Post autor: Violuś »

Nie ważne gdzie pracujesz , ważne by być zadowoloną z pracy i z życia. Najważniejszą wartości jaką mamy jest nasze życie i nasze zdrowie. By mieć darmowy dostęp do opieki medycznej muszą być na bieżąco płacone składki na ubezpieczenie zdrowotne.Jak i gdzie to sprawdzić czy nasz pracodawca płaci nam ubezpieczenie zdrowotne? Zajrzyjcie proszę tutaj - https://unilink.pl/porady/jak-sprawdzic ... z-internet, na stronie znanego ubezpieczyciela Unilink dowiecie się jak i gdzie to sprawdzić.
Awatar użytkownika
kaffior
Posty: 51
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:57

Re: Praca jako serwisant

Post autor: kaffior »

Ja szukałem pracy niecały rok temu, bo straciłem poprzednią przez koronawirusa. Ale ostatecznie dobrze się stało bo trafiłem na https://imex-logistics.pl/Praca.html i pewnego czasu u nich pracuje. Warunki mam lepsze niż w poprzedniej firmie :) a do tego świetna ekipa i brat też dostał u nich prace
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Praca jako serwisant

Post autor: Lela »

Najlepiej pracować w swoim zawodzie i robić to co się lubi:) Wiadomo, że życie jednak różnie się układa, ale i tak próbujcie, bo jest to ważne. Szukanie pracy to nic przyjemnego, ale może się wam to opłacać. Zobaczcie sobie tak serwis ogłoszeniowy https://fachpraca.pl/poradnik/pytania-d ... eSpeed=off Można tu też liczyć na sporo porad zawodowych.
Awatar użytkownika
Anabelle
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:28

Re: Praca jako serwisant

Post autor: Anabelle »

Czasami serwisanci muszą mieć szeroką wiedzę na temat produktów jakie są oferowane w danym sklepie. Przykładowo w sklepie meblowym trzeba wiedzieć jak wygląda płyta laminowana i czym się różnią poszczególne jej rodzaje. Do takiej pracy należy się odpowiednio przygotować.
Iruś

Re: Praca jako serwisant

Post autor: Iruś »

Kiedy faktycznie mamy takie predyspozycje to myślę, że na pewno jest to bardzo ciekawa praca i ja zdecydowanie bym o niej pomyślał. Mogę jeszcze dodać, że fajnie na stronie http://www.netmagia.pl/outsourcing-plac ... -wiedziec/ opisano na czym polega tzw. outsourcing płac.
ODPOWIEDZ