Pomoc przy tłumaczeniach

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: Lela »

Szukacie sprawdzonego tłumacza? Jeżeli chodzi o takie zadania to firma http://www.verbo.com.pl powinna świetnie się sprawdzić. W tym miejscu możecie liczyć na kompleksową pomoc przy tłumaczeniach, na tłumaczenia medyczne, techniczne, przysięgłe i wiele innych.
Awatar użytkownika
mamimi
Posty: 114
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:37

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: mamimi »

Zajrzyj sobie może również na stronkę : https://tlumaczenia-gk.pl/techniczne Z tego co widziałam to to biuro tłumaczeń spokojnie powinno Ci pomóc w różnego rodzaju tłumaczeniach. Tłumaczenia medyczne, przysięgłe, prawne, najbardziej specjalistyczne to własnie ich zakres usług
Awatar użytkownika
doria
Posty: 92
Rejestracja: 03 sty 2020, 17:13

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: doria »

Szukacie pomocy przy tłumaczeniach dokumentów? Zdecydowanie się na biuro tłumaczeń takie jak turbotlumaczenia.pl powinno być świetnym rozwiązaniem. Zapoznajcie się z ich ofertą, z tego co widziałam to mają bardzo szeroki zakres działań.

kalendarz zrywane kartki
Awatar użytkownika
Matusia
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:03

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: Matusia »

Ja tak znalazłam w necie firmę http://www.sct-tlumaczenia.pl która zajmuje się właśnie tłumaczeniami. Myślę, że warto stawiać własnie na biura tlumaczeń, głównie z tego względu, że takie firmy proponują pomoc przy różnego rodzaju tłumaczeniach, nawet i tych nawet najbardziej specjalistycznych.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: Ona »

A jak sądzicie, czy zrobienie sobie kursu z języka francuskiego, na przykład takiego o którym mowa na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/francuski, pozwoli na tłumaczenie tekstów w języku francuskim? Albo na swobodne porozumiewanie się w tym języku?
Awatar użytkownika
barttonn44
Posty: 70
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:39

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: barttonn44 »

Słuchajcie, jeśli kogoś z was interesuje współpraca z takim podmiotem jak profesjonalne i sprawdzone turbotlumaczenia.pl , to od siebie mogę wam polecić abyście skontaktowali się z biurem turbotlumaczenia.pl . Mają oni spore doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń wszelkiego rodzaju i moim zdaniem będziecie bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi
Awatar użytkownika
Malenka
Posty: 51
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:33

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: Malenka »

Nic tylko znaleźć kogoś kto się tym zajmuje, a gdzie lepiej szukać jak nie w biurach tłumaczeń :) Takie firmy zrzeszają wielu świetnych specjalistów z różnych specjalizacji, pomagających przy różnych językach. Jak będziecie potrzebować tłumaczeń prawnych, informatycznych, techniczny, będzie interesowało was tłumaczenie dokumentów medycznych to wszystko będziecie mogli załatwić online.
elizaś

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: elizaś »

Jeśli szukacie biura, które oferuje tłumaczenia ustne, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl . Jest tam bowiem namiar na specjalistów, którzy naprawdę profesjonalnie podchodzą do tematu. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć, bo jest tam sporo praktycznych informacji.
RadekŁ

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: RadekŁ »

Jeżeli chodzi o tłumaczenia specjalistyczne to wykonuję je z biurem tłumaczeń https://www.mtr24.pl/branze i mają bardzo profesjonalne podejście do klienta jak i samego procesu tłumaczenia. Bardzo rzetelnie podchodzą do powierzonych im zadań. Współpraca z nimi jest bezstresowa, zawsze wszystko wytłumaczą i podpowiedzą najlepsze rozwiązanie.
Michał

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: Michał »

Pomoc przy tłumaczeniach oferuje firma https://turbotlumaczenia.pl możecie szybko otrzymać tłumaczenia online wysokiej jakości. Warto z tego skorzystać bo oferta jest bardzo atrakcyjna. Jeśli macie tekst do tłumaczenia to wyślijcie do nich a któryś z profesjonalnych tłumaczy.
Pawełek

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: Pawełek »

Akurat ja się na tłumaczeniach nie znam i jeśli chodzi o mnie to po prostu takie usługi zlecam na zewnątrz. Osobiście najczęściej i oczywiście chętnie korzystam z tłumaczeń spotkań online https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlu ... an-online/ kiedy mam spotkanie z zagranicznymi kontrahentami.
ODPOWIEDZ