pomoc drogowa

Miejsce na inne tematy.
Szymuś01

pomoc drogowa

Post autor: Szymuś01 »

Cześć, możecie mi powiedzieć która Pomoc Drogowa Ustroń jest warta uwagi? Zastanawiam się która firma pomoże mi podczas nocnej awarii samochodu. Może macie sprawdzone przez siebie firmy z tego miasta, które są godne polecenia? Korzystaliście w ogóle z pomocy drogowej?
Awatar użytkownika
cytra
Posty: 41
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:31

Re: pomoc drogowa

Post autor: cytra »

W sytuacji awaryjnej na drodze najlepiej dzwonić po pomoc drogową. Na pewno szybko przyjadą na miejsce zdarzenia. Poczytaj o takiej firmie jak pomoc drogowa, holowanie, laweta 24h Gdańsk Szewczyk: https://pomocdrogowagdansk.pl/ . Mi niedawno pomagali i byłam z nich bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: pomoc drogowa

Post autor: Ona »

Gdyby natomiast kogoś z Was interesowały takie firmy świadczące usługi pomocy drogowej w Gorzowie Wielkopolskim, to polecam zajrzeć na stronę https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa ... elkopolski. Znajdziecie tam całą listę takich właśnie firm :)
papryśka1

Re: pomoc drogowa

Post autor: papryśka1 »

Ja ostatnio miałam wypadek i faktycznie, to nic fajnego. Dużo formalności do załatwienia - na szczęście jeśli chodzi o transport auta do warsztatu to pomogła mi tania pomoc drogowa Warszawa 24h holowanie aut: https://wawa-hol.pl/ . Serdecznie polecam ich usługi gdyby Was też spotkała taka sytuacja.

czchowska liga futsalu
ODPOWIEDZ