ocieplenie poddasza

Miejsce na inne tematy.
Aruś82

ocieplenie poddasza

Post autor: Aruś82 »

Witam, masz problem z wyborem wełny do ocieplenia poddasza? Ze strony http://fachowydekarz.pl/jaka-welne-na-o ... za-wybrac/ dowiesz się, która wełna jest najlepsza. Znacie może inne strony, które mają artykuły na ten temat? Co sądzicie o korzystaniu z informacji zawartych w artykułach internetowych?
harnaśka

Re: ocieplenie poddasza

Post autor: harnaśka »

Fajne podpowiedzi chociaż u nas postawiliśmy na jakość, mimo że cena może korzystniejsza od innych produktów nie była. Ocieplamy Kanufem, wełna ma fajne parametry, spełnia wymagania do programu Czyste powietrze, więc wiadomo, że materiał świetny. Na https://www.knaufinsulation.pl/ masz opis i parametry ich produktów, nie znajdziesz lepszej oferty
Milosz952

Re: ocieplenie poddasza

Post autor: Milosz952 »

Słyszałem, że całkiem dobrze sprawdza się Styrodur XPS do ocieplenie poddasza, do siebie zamawiałem z tej strony https://www.diamondexpert.pl/kategoria/styrodur-xps/ wydaje mi się, że wszystko jest okej. Majster, który to ogarniał mówił, że materiał jest bardzo dobrej jakości. Także polecam :)
Józek

Re: ocieplenie poddasza

Post autor: Józek »

Na pewno taka termomodernizacja całego budynku będzie najlepszym rozwiązaniem i moim zdaniem warto jest ją przeprowadzić raz i porządnie. Wtedy gdy skorzystamy z dobrych jakościowo materiałów to na pewno posłuży nam ona na długie lata. No i nasze opłaty za ogrzewanie również spadną.
ODPOWIEDZ