nowe mieszkania

Miejsce na inne tematy.
Adolfuś83422

nowe mieszkania

Post autor: Adolfuś83422 »

Cześć, szukacie dobrego dewelopera? Na stronie https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ znajdziecie spory wybór mieszkań od dewelopera. Myśle, że kupowanie od dewelopera jest bardzo dobrą opcją. Co sądzicie o kupowaniu mieszkań od deweloperów?
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 45
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:43

Re: nowe mieszkania

Post autor: pomorska »

Ja już znalazłam bardzo dobrego dewelopera, zamierzam kupić mieszkanie od dewelopera Atal bo dowiedziałam sie że to solidna firma, od lata znana i wielokrotnie wyróżniana i nagradzana, notowana na giełdzie, ma stabilną i klarowną sytuację finansową więc kupuję bez ryzyka
Awatar użytkownika
biznesowy79
Posty: 106
Rejestracja: 12 maja 2020, 15:25

Re: nowe mieszkania

Post autor: biznesowy79 »

Ja ostatnio myślę o zainwestowaniu w mieszkanie we Wrocławiu na wynajem. Kiedyś będzie mogła zamieszkać w nim moja córka. Patrzyłem na ofertę biura nieruchomości https://n-home.pl/mieszkania/ i jedna oferta zwróciła moją uwagę, mieszkanie duże z balkonem, w samym centrum.
Krzyś

Re: nowe mieszkania

Post autor: Krzyś »

Nowe mieszkanie jest na pewno bardzo ważnym etapem w naszym życiu i muszę przyznać, że ja kiedyś również miałem okazję to przeżywać. Natomiast w sytuacji gdy ktoś chce sprzedać swoje mieszkanie to wtedy fajnie jest współpracować z firmą https://skupujemym.pl/ gdyż oni właśnie zajmują się skupem nieruchomości.
Boś

Re: nowe mieszkania

Post autor: Boś »

Niestety, nie każdego deweloper jest godny polecenia, tym bardziej w Warszawie. Oczywiście zdarzają się perełki, na pewno jedną z nich będzie http://www.siarbud.pl/. Firma powstała w 1996 roku i do dnia dzisiejszego zrealizowała wiele projektów i inwestycji budowlanych na terenie Warszawy i okolic. Cieszą się bardzo dobrą opinią ;)
Woś

Re: nowe mieszkania

Post autor: Woś »

Jak najbardziej zakup nowego mieszkania jest bardzo ważną sprawą i muszę przyznać, że mnie również na tą chwilę najbardziej interesuje zakup mieszkania we Wrocławiu. Bardzo fajnie, że na stronie https://wybierzdewelopera.pl/inwestycje/wroclaw/ można przejrzeć wiele takich inwestycji realizowanych przez deweloperów.
żaklina

Re: nowe mieszkania

Post autor: żaklina »

Sporo ofert można znaleźć na stronie https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Korzystaliśmy z niej wraz z żoną gdy szukaliśmy mieszkania i muszę przyznać, że udało się je znaleźć bardzo szybko przy pomocy tej firmy. Mają całkiem sporo ofert, które warto sobie na spokojnie przejrzeć.
ODPOWIEDZ