NOVISMO - szkolenia z metody TRIZ

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: NOVISMO - szkolenia z metody TRIZ

Post autor: Ona »

A czy ktoś z Was brał kiedyś udział w szkoleniach organizowanych przez firmę szkoleniową Kar Group? Trafiłam ostatnio przypadkiem na ich ofertę na stronie http://kar-group.elk.pl/ i pomyślałam, że może warto byłoby się w wakacje zapisać na taki kurs... jak sądzicie, czy to dobry pomysł? Czy ktoś z Was brał kiedyś udział w jakimś szkoleniu organizowanym przez tą właśnie firmę?
Awatar użytkownika
puma89
Posty: 102
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:15

Re: NOVISMO - szkolenia z metody TRIZ

Post autor: puma89 »

A może ktoś z was może robił jakieś dobre też kursy dentystyczne? Szukam ciekawych szkoleń dla siebie, ponieważ niedługo chce otworzyć gabinet dentystyczny. A pewnie zdajecie sobie sprawę jak w tej branży trzeba naprawdę mięć odpowiednią wiedzę i umiejętność. Dlatego chce wyszkolić się jeszcze bardziej. Ponoć tutaj https://szkolenia-dla-dentystow.pl/terminy-szkolen/ prowadzone są dobre szkoleniach przez prawdziwych specjalistów. Czy to prawda?

pierwsza komunia obrazki
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 88
Rejestracja: 13 cze 2019, 16:44

Re: NOVISMO - szkolenia z metody TRIZ

Post autor: farah557 »

A słyszeliście o kursach medycznych dla lekarzy różnych specjalności? Może braliście w takowych udział i podzielicie się doświadczeniami? Ich oferta wydaje się być rzetelna: https://poznanlab.pl/kontakt/
Awatar użytkownika
rossi
Posty: 49
Rejestracja: 14 paź 2019, 11:15

Re: NOVISMO - szkolenia z metody TRIZ

Post autor: rossi »

Myślę, że warto też sprawdzać jakie jest zapotrzebowanie na rynku na różne prace i w ten sposób dobierać do siebie szkolenia. Na stronie https://www.kursylektor.pl/kursy-na-spawacza.html przykładowo znajdziecie niezawodny kurs spawania. Z tego co wiem duże jest zapotrzebowanie na spawaczy i otrzymują oni nawet spore wynagrodzenie.
ODPOWIEDZ