nauka języka

Miejsce na inne tematy.
Łukasz09

nauka języka

Post autor: Łukasz09 »

Witam, znacie się na nauce języka obcego? Nauka języka angielskiego nie będzie trudna jeśli wybierzemy odpowiednią szkołę. Np. na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę językową, która bez problemu nauczy dzieci języków obcych od podstaw. Co sądzicie o wysyłaniu dzieci do tego typu szkół?
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: nauka języka

Post autor: Ona »

A co sądzicie o kursach językowych on-line? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online ofertę takiego kursu organizowanego przez Szkołę Językową ProfiLingua. Mogłabym bez problemu połączyć taką naukę z innymi obowiązkami.
lont31

Re: nauka języka

Post autor: lont31 »

A jakie formy nauki wydają Wam się być najskuteczniejsze? Też musiałbym się podszkolić z angielskiego, niebawem wyjeżdżam i jednak wypadałoby wykazać się znajomością tego języka
Sumi39

Re: nauka języka

Post autor: Sumi39 »

W przypadku języka, możliwości nauki jest wiele, więc każdy wśród nich znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=4YGiMEDURew jest filmik YT, z którego można dowiedzieć się czym jest Present Simple. Takie filmiki na pewno pomogą utrwalić wiedzę.

kurtka damska falcon
ODPOWIEDZ