Naprawa sprzętów AGD

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 42
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:32

Naprawa sprzętów AGD

Post autor: SebastianEl »

Szukając dobrego serwisu w którym wykonają Wam naprawę oraz serwisowanie zmywarki, czy pralki to polecam zwrócić uwagę na https://pomoc-agd-krakow.pl/ którzy działają w Krakowie i będą w stanie profesjonalnie się tym zająć i do tego też w dość krótkim czasie :)

xcspa592
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Naprawa sprzętów AGD

Post autor: Ona »

Jeśli są tutaj jakieś osoby z Katowic, które mają problem ze sprzętem AGD w domu, to polecam Wam ten właśnie serwis agd katowice. Szybko i profesjonalnie zajmą się tam Waszą zepsutą lodówką, zmywarką czy tez kuchenką mikrofalową, abyście jak najszybciej mogli korzystać z Waszego, sprawnego już sprzętu ;)
Awatar użytkownika
kowina8
Posty: 111
Rejestracja: 13 paź 2019, 16:19

Re: Naprawa sprzętów AGD

Post autor: kowina8 »

ja już dawno nie naprawiam sprzętów, po prostu jak cos jest nie tak, ot kupuje nowe, bo zazwyczaj kończy mi się gwarancja, ale aktualnie to powiem wam, ze zamiast żelazka, bo ono mi się zepsuło wcześniej, to kupiłam sobie generator pary od laura star, nawet nie macie pojęcia jak przyjemnie się prasuje.
Bączek

Re: Naprawa sprzętów AGD

Post autor: Bączek »

Faktycznie takie punkty są niezwykle ważne gdyż czasami po prostu warto jest oddać coś do naprawy. Muszę przyznać, że jak dla mnie doskonale sprawdziło się to co przeczytałem w https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... domu.bhtml gdyż byłem na etapie zakupu zmywarki. Jestem przekonany, że tego typu rzeczy są po prostu ważne.
ODPOWIEDZ