Nagrobek

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
kitty
Posty: 26
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:24

Nagrobek

Post autor: kitty »

Chciałabym się was poradzić odnośnie nagrobka. Nie bardzo wiem na jaki kamień się zdecydować. Czy moglibyście coś doradzić? Jutro wybieram się do zakładu kamieniarskiego http://www.nagrobkiedistone.pl/nagrobki ... -podwojne/ i wolałabym już mieć jakieś pojęcie na ten temat.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 58
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:02

Re: Nagrobek

Post autor: kicia »

a to tam gdzie idziesz nie doradzą ci? nam robili nagrobki w zakladzie Gloria, wszystko podpowiedzieli, doradzili, jak dla mnie w Świdnicy to najlepsza firma ktora sie tym zajmuje
Górski

Re: Nagrobek

Post autor: Górski »

Pogrzeb nigdy nie był i nigdy nie będzie prostą sprawą, jest masa rzeczy do załatwienia zwiazanych z pogrzebem. Warto więc część z nich oddać w ręce domu pogrzebowego, ja polecam ten https://www.elizjum-warszawa.pl/ Ponieważ są naprawdę profesjonalni, oraz oferują różne typy pogrzebów, tradycyjny, świecki, Katolicki czy urnowy.
Joaśka

Re: Nagrobek

Post autor: Joaśka »

Może lepiej skonsultować się z pracownikiem zakładu pogrzebowego? Myślę, że znają się na tego typu rzeczach. Osobiście kilka lat temu korzystałam z usług firmy pogrzebowej: https://www.pogrzebyconcordia.pl/kontakt z Gdyni. Pomogli mi przy transporcie zwłok oraz organizacji pochówku. Swoje usługi wykonali rzetelnie i kompleksowo.
ODPOWIEDZ