Nagrobek

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
kitty
Posty: 26
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:24

Nagrobek

Post autor: kitty »

Chciałabym się was poradzić odnośnie nagrobka. Nie bardzo wiem na jaki kamień się zdecydować. Czy moglibyście coś doradzić? Jutro wybieram się do zakładu kamieniarskiego http://www.nagrobkiedistone.pl/nagrobki ... -podwojne/ i wolałabym już mieć jakieś pojęcie na ten temat.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 58
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:02

Re: Nagrobek

Post autor: kicia »

a to tam gdzie idziesz nie doradzą ci? nam robili nagrobki w zakladzie Gloria, wszystko podpowiedzieli, doradzili, jak dla mnie w Świdnicy to najlepsza firma ktora sie tym zajmuje
Górski

Re: Nagrobek

Post autor: Górski »

Pogrzeb nigdy nie był i nigdy nie będzie prostą sprawą, jest masa rzeczy do załatwienia zwiazanych z pogrzebem. Warto więc część z nich oddać w ręce domu pogrzebowego, ja polecam ten https://www.elizjum-warszawa.pl/ Ponieważ są naprawdę profesjonalni, oraz oferują różne typy pogrzebów, tradycyjny, świecki, Katolicki czy urnowy.
Joaśka

Re: Nagrobek

Post autor: Joaśka »

Może lepiej skonsultować się z pracownikiem zakładu pogrzebowego? Myślę, że znają się na tego typu rzeczach. Osobiście kilka lat temu korzystałam z usług firmy pogrzebowej: https://www.pogrzebyconcordia.pl/kontakt z Gdyni. Pomogli mi przy transporcie zwłok oraz organizacji pochówku. Swoje usługi wykonali rzetelnie i kompleksowo.
Awatar użytkownika
Jeffy
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:33

Re: Nagrobek

Post autor: Jeffy »

Jeśli szukasz zakładu pogrzebowego oferującego trumny najwyższej jakości, warto sprawdzić propozycję od https://pogrzebymortis.pl/trumny/. Ich bogata oferta i dobre opinie sprawiają, że to miejsce zasługuje na uwagę podczas planowania pogrzebu.
toremor

Re: Nagrobek

Post autor: toremor »

Tworzenie nagrobka to nie tylko proces techniczny, ale przede wszystkim emocjonalny. Dlatego warto zaufać profesjonalistom, którzy nie tylko zapewnią wysoką jakość wykonania, ale także wsparcie i zrozumienie w trudnych chwilach. Odnajdź to wszystko na nagrobki online
ODPOWIEDZ