Modernizacja gospodarstwa rolnego

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Klemens
Posty: 9
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:21

Modernizacja gospodarstwa rolnego

Post autor: Klemens »

Jeśli potrzebujesz środków na modernizację gospodarstwa, to koniecznie sprawdź ofertę firmy e-bankier.pl. Kredyt dla rolników pomoże Ci zakupić niezbędne nawozy, pasze lub zainwestować.
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 33
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:24

Re: Modernizacja gospodarstwa rolnego

Post autor: Zafira »

Dużo jeszcze mnie czeka do zrobienia w gospodarstwie, a niestety nie mam na to wystarczających środków finansowych. Znajomy mi podpowiedział, że jest coś takiego jak kredyt z gwarancją COSME i nawet wskazał na taki ciekawy artykuł http://www.baseprofit.pl/kredyt-dla-rol ... -wiedziec/ . Bardzo jestem ciekawa, jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii. Myślicie, że dobrze będzie skorzystać z takiej możliwości?
Awatar użytkownika
rita
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Modernizacja gospodarstwa rolnego

Post autor: rita »

Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy doradców finansowych. Mają odpowiednią wiedzę i potrafią wynegocjować atrakcyjne warunki dla różnych produktów finansowych. Mi doradcy stąd http://www.probitasfinance.pl/ bardzo pomogli także Probitas Finance polecam. Warto się do nich odezwać o podpytać o temat.
Awatar użytkownika
Grucha94
Posty: 97
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:43

Re: Modernizacja gospodarstwa rolnego

Post autor: Grucha94 »

Oczywiście, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie uzyskać o wiele ciekawsze formy kredytowania. Trzeba tylko być na to otwartym i wiedzieć, co dzieje się w tych tematach. Na przykładzie http://www.e-bankier.pl/ najlepiej widać, jak bardzo jesteście w stanie dzisiaj skorzystać na finansowaniu działalności. Trzeba tylko podejść do tego na spokojnie i z rozwagą.
AndrzejŻuk

Re: Modernizacja gospodarstwa rolnego

Post autor: AndrzejŻuk »

Na taką poważną inwestycję pewnie potrzeba kredytu. Bez tego IMO nie ma szans na poważną modernizację. Polecam zgłosić się do eksperta kredytowego i omówić sprawę. Tu masz namiar na kogoś sprawdzonego: https://plcg.pl/kredyty-gotowkowe/. Wujek z nimi działał, więc wiem, że można im zaufać.
wituś

Re: Modernizacja gospodarstwa rolnego

Post autor: wituś »

Bardzo dobre nawozy kupowałem ostatnio gdy przyszła pora oprysków i nawożenia rzepaków, mają tam różnego rodzaju nawozy i chelaty, ja akurat potrzebowałem nawóz pod rzepak, ale pozostałe raczej już tez tam będę kupował, bo widze, że mają bardzo dobre działanie i niewysoką cenę.
ODPOWIEDZ