magazyn

Miejsce na inne tematy.
gość

magazyn

Post autor: gość »

Zastanawiamy się nad postawieniem ze zajomymi magazynu. Może okazać się to dość dochodowe, dlatego zastanawiam się jak taki magazyn postawić. W tym miejscu http://pronamiot.pl/index.php/magazyn-c ... agazynowy/ , znalazłam informacje o namiotach magazynowych, stawialiscie coś takiego?
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: magazyn

Post autor: ryska »

Jeśli widzicie w tym potencjalny zarobek to wydaje mi się, że można pójść w taki interes. Ja jedynie co to mogę wam doradzić w wyborze oświetlenia, żebyście coś naprawdę dobrego zamontowali. Na https://www.lighting.philips.pl/strona-glowna można sprawdzić jak może wyglądać oświetlenie za które nie będziemy też płacić wysokich rachunków.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: magazyn

Post autor: Ona »

A skoro już mowa o takich profesjonalnych halach namiotowych, to polecam zajrzeć na stronę internetową http://namiotowe-hale.com.pl. Dowiecie się z niej między innymi, jak można wykorzystać takie hale namiotowe magazynowe, czy możliwe jest uruchomienie produkcji w takiej hali, jakie zastosowanie mają hale namiotowe łukowe, a także czy takie hale namiotowe mogą być wykorzystywane przez cały rok. Jeśli jesteście ciekawi, to polecam :)
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2019, 9:13

Re: magazyn

Post autor: Predator »

Na magazynie powinien być przede wszystkim jak największy porządek. Osobiście polecam między innymi tego typu szafki - https://skladuj24.pl/grupa/stalowe-szafki-przegrodkowe, dzięki którym można w wygodny sposób przechowywać wiele niezbędnych rzeczy, które normalnie dosyć łatwo się gubią.
ODPOWIEDZ