Licówki

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Zofia
Posty: 16
Rejestracja: 22 lut 2019, 16:32

Licówki

Post autor: Zofia »

Chciałabym założyć licówki. Czy ktoś na forum może polecić miejsce, gdzie warto się w tym celu udać?
Awatar użytkownika
Brodacz
Posty: 12
Rejestracja: 22 lut 2019, 16:33

Re: Licówki

Post autor: Brodacz »

Licówki to majstersztyk - trzeba być bardzo dokładnym, żeby efekty były zadowalające. Dlatego pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na doświadczenie specjalistów w czasie wyboru miejsca, gdzie dokonasz tej przemiany. Dobrymi opiniami cieszy się ta klinika z Warszawy https://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura/
Awatar użytkownika
tatina
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2020, 17:31

Re: Licówki

Post autor: tatina »

Jeśli chodzi o licówki to na pewno będziecie zadowoleni korzystajac z wizyty tu https://estetykausmiechumalan.pl/ Licówki gwarantują że uśmiech będzie promienny i śnieżnobiały. W tym centrum stomatologicznym pracują wykwalfikowanie lekarze stomatolodzy. Każdy zabieg wykonywany jest pod mikroskopem, co zwiększa precyzję wykonywanego zabiegu.
Awatar użytkownika
mariola93
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:36

Re: Licówki

Post autor: mariola93 »

Słyszałam, że licówki to alternatywa dla wybielania i w szybki sposób można zyskać proste i ładne zęby. Takie zabiegi w atrakcyjnych cenach wykonuje dr Michał Rotsztejn z https://licowki-porcelanowe.pl/ . Ich usługi są tańsze, bo sami wykonują licówki w pracowni techniki dentystycznej. Pierwsza konsultacja jest za darmo, dlatego chyba warto skorzystać.
ODPOWIEDZ