Kurier do palet

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
camrat
Posty: 49
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:52

Kurier do palet

Post autor: camrat »

Mam do przesłania parę rzeczy o większym gabarycie. Normalny kurier nie chce tego wziąć. Wobec tego gdzie powinnam szukać?
Awatar użytkownika
fikura
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:00

Re: Kurier do palet

Post autor: fikura »

Klasyczną przesyłką na pewno nie nadasz rzeczy o większym gabarycie, dlatego właśnie są palety. Łap cennik palet dpd https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem , chyba najtańszy kurier do tego solidny i terminowy
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Kurier do palet

Post autor: Ona »

A skoro już przy paletach jesteśmy, to gdzie zamawiacie takie palety, których potrzebujecie w firmie? My na przykład współpracujemy w tym zakresie z poznańską firmą Tefra, której oferta jest dostępna na stronie http://www.tefra.com.pl. Firma ta jak widać oferuje zarówno palety euro, jak i palety przemysłowe, jednorazowe oraz drewniane. Ze współpracy tej jesteśmy bardzo zadowoleni, więc również i Wam polecamy :)
Areś

Re: Kurier do palet

Post autor: Areś »

A jeżeli będziecie potrzebowali dobrej jakości palet drewnianych do swojej firmy to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://saspalety.pl/ ponieważ sami mamy okazję z nimi współpracować. Przede wszystkim brak problemów jeśli chodzi o kontakt, dobre ceny i terminowe dostawy co dla tak dużej produkcji jak nasza jest kluczowe. Jednak ich wydajność jest na tyle wysoka, że nie pozostawia najmniejszych zastrzeżeń. Pozdrawiam i oby wszystko się oczywiście układało!
Moruś

Re: Kurier do palet

Post autor: Moruś »

No wysyłki na paletach to grubszy temat. Tutaj każdy element takiego załadunku musi być dopracowany szczególnie jeśli ma dotrzeć za granicę. Skupiłabym sie przede wszystkim na prawidłowym przygotowaniu samej wysyłki. Zacznijcie od zbudowania pięter palety, a następnie na owinięciu jej folią bąbelkową stąd https://przeprowadzkisklep.pl/ dzieki czemu nic w transporcie się nie wydarzy z towarem
domisiaa

Re: Kurier do palet

Post autor: domisiaa »

Jestem w pewnym stopniu poblokowana i dlatego pod wieloma względami mam nadzieję, że wszystko się odpowiednio sprawdzi i dlatego zerkam sobie na niektóre kwestie i tu podpowiem Wam, że przeprowadzki lublin warszawa mogą mi się przydać. Mam sporo rozwiązań i niech to będzie dla mnie rzeczowe.
ODPOWIEDZ