kran z filtrem wody

Miejsce na inne tematy.
Adamś22333

kran z filtrem wody

Post autor: Adamś22333 »

Witam, macie w domu kran z filtrem wody? Woda z kranu w większości miejsc w Polsce jest zdatna do spożycia, a nie każdy wie, że wystarczy kupić taki filtr. Słyszeliście coś na ten temat?
łatwoo

Re: kran z filtrem wody

Post autor: łatwoo »

Myślę że szkoda pieniędzy na takie rozwiązania, woda z kranu i tak jest często wystarczają co celów spożywczych. Wszystko dzięki takim miejscom jak stacje uzdatniania wody Bartosz , to profesjonalne stanowiska które filtrują wodę i sprawiają że nadaje się do bezpośredniego spożycia. Badania potwierdzają, że taka woda spełnia wszystkie nawet bardzo wyśrubowane normy.
ElżbietkaIIIII

Re: kran z filtrem wody

Post autor: ElżbietkaIIIII »

Akurat w moim domu sprawę czystej wody https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/ustron/ rozwiązałem trochę wcześniej niż w kranie. Mianowicie już na poziomie wejścia wody do budynku. Firma zamontowała mi tam odżelaziacz i zmiękczacz wody oraz różne filtry więc już nawet w mojej instalacji wodnej woda jest czysta i miękka.
Mańka

Re: kran z filtrem wody

Post autor: Mańka »

Jeśli chodzi o filtrowaną wodę do picia to dużo lepszym, bardziej ekonomicznym, oszczędnym rozwiązaniem jest filtr montowany pod zlewem - najlepiej przepływowy z trzema filtrami. Ja korzystam z ECOPERLA PROFINE POU i jestem mega zadowolona. Woda jest dużo czystsza, smaczniejsza, idealna do picia prosto z kranu. ;)
https://www.ecoperla.pl/filtry-do-kuchni/profine-pou-3/
ODPOWIEDZ