Korzystanie z pożyczki

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
mimik89
Posty: 43
Rejestracja: 14 lut 2019, 13:50

Korzystanie z pożyczki

Post autor: mimik89 »

Przed ostateczną decyzją o tym, czy bierzemy pożyczkę, warto odpowiednio sie zastanowić. Moim zdaniem , można poświecić trochę czasu na czytanie takich https://blog.pozyczkabez.pl/ miejsc i być bardziej zorientowanym. Lepiej to dla nas.
Awatar użytkownika
pubkicysta
Posty: 15
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:06

Re: Korzystanie z pożyczki

Post autor: pubkicysta »

Aby skorzystać z pożyczki czy bankowego kredytu, trzyma mieć zdolność kredytową. Innymi słowy mieć zdolność do spłacenia powstałego zobowiązania. Nie jest łatwo to uzyskać, bo ma na nią wpływ przede wszystkim dobra płaca, a wiadomo, jak to dziś wygląda. Jak czytamy tutaj https://spiralazadluzenia.pl/czyszczeni ... ytowa.html , ważne jest również to, jak często się zapożyczamy i czy spłacamy zobowiązania.
Awatar użytkownika
hanusia
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:58

Re: Korzystanie z pożyczki

Post autor: hanusia »

Powiem tak, łatwo się bierze takie pożyczki, chwilówki, ale czasem nie zastanawiamy się czy damy radę to spłacić. Ale na szczęście są takie firmy jak Pogotowie Oddłużeniowe https://www.facebook.com/pogotowieoddluzeniowe gdzie można zwrócić się do nich jeśli zaczynamy mieć problem ze spłacaniem pożyczek.
Awatar użytkownika
twoja
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:22

Re: Korzystanie z pożyczki

Post autor: twoja »

No jasne, że nie wolno podejmować decyzji o pożyczce ot tak, bo jednak to nie jest śniadanie, na które możemy to, albo tamto zjeść. Trzeba dobrze przeanalizować swoje możliwości finansowe, koszty takiego zobowiązania i w ogóle. Jeśli macie problem z wybraniem pożyczki, to możecie portal e-bankier wykorzystać, sprawdzony przez tysiące Polaków i nie tylko ;) .
Awatar użytkownika
waldix
Posty: 24
Rejestracja: 19 lut 2020, 21:05

Re: Korzystanie z pożyczki

Post autor: waldix »

Jeśli nie pracujecie na etacie, to warto sobie poczytać tutaj https://istotne.pl/jelenia-gora/wiadomo ... o-istnieje czy macie szansę na pożyczkę. Wiele osób zastanawia się nad tym czy będąc w takiej sytuacji mogą się starać o dodatkowe pieniądze. Wiadomo, że wiele osób pracuje na zlecenie czy też umowę o dzieło.
Jananmszówka

Re: Korzystanie z pożyczki

Post autor: Jananmszówka »

pożyczki czasem ratują życie, dobrze jest przeanalizowac wszystko zanim sie wezmie jakieś zobowiązanie
Kolasiński

Re: Korzystanie z pożyczki

Post autor: Kolasiński »

Pożyczki są dla ludzi, jak wszystko. Trzeba jednak podchodzić do wszystkiego z głową i rozsądkiem. Samemu raczej mało kto się zna na tych tematach więc lepiej postawić na współprace z profesjonalnym brokerem finansowym jak oni - https://www.boldinvest.pl/ Ogarną dla Was temat.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Korzystanie z pożyczki

Post autor: Lela »

Korzystajcie - od tego właśnie są pożyczki, tylko trzeba to robić z głową, mieć dobry plan spłaty i tego żeby normalnie funkcjonować w pożyczką/kredytem. Ja mam kartę kredytową i staram się jakoś nie myśleć o tym że mam takie zobowiązanie, przejść do normalności. Porady z takich stron jak https://axi-card.pl/blog/karta-kredytow ... m-pomysłem są bardzo pomocne.
ODPOWIEDZ