kominek

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

kominek

Post autor: ryska »

Kominek był od zawsze moim marzeniem, więc budując dom, dużo uwagi do niego przyłożyłam. Aby to było coś wyjątkowego, postawiłam na wkład kominkowy od Defro Home https://www.defrohome.pl/ , model Intra XLA. Ogromne panoramiczne palenisko, robi wrażenie nim zapłonie ogień, a do tego to solidne rozwiązanie, adekwatnie do potężnych wymiarów.
Maryś

Re: kominek

Post autor: Maryś »

ryska pisze: ↑24 maja 2021, 10:42 Kominek był od zawsze moim marzeniem, więc budując dom, dużo uwagi do niego przyłożyłam. (...)
To tak jak u nas. Wręcz zażądałam ,że kominek ma być już. Dość długo nie mogliśmy wybrać właściwego wkładu kominkowego - ale chyba z uwagi na nadmiar oferty. Internet znowu stanął na wysokości zadania. Tam właśnie znalazłam porady związane z wyborem wkładu do kominka - https://www.unico-kominki.com/porady-i- ... wy-wybrac/ .Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze byśmy byli zadowoleni. Zanim kupicie wkład kominkowy - poczytajcie.To się z pewnością przyda.
Wiśnia

Re: kominek

Post autor: Wiśnia »

W temacie kominków mam już wyrobione zdanie. Wolę postawić na pellet, niż otzewanie drewnem. To czystsza i bardziej ekologiczną metoda. Na stronie https://www.dom.pl/komineknapelletczywa ... zanie.HTML możecie znaleźć wiele innych pozytywnych opinii na temat takiej metody ogrzewania. Dajcie znać, co o niej myślicie.
Tomuś77

Re: kominek

Post autor: Tomuś77 »

Jeśli chodzi o kominki to według mnie lepiej poszukać kominka wolnostojącego. Na stronie https://www.schiedel.com/pl/kominy znajdziecie sporo informacji na temat kominków tego typu. Wydaje się, że jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób.
ODPOWIEDZ