Jakie biuro do projektu hali

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
szak
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:35

Jakie biuro do projektu hali

Post autor: szak »

Poszukuję sprawdzonego i dobrego biura projektowego do wykonania indywidualnego projektu hali. Znajomi proponowali mi https://vosa.pl/ - podobno znają się na rzeczy i wykonują zlecenia na czas. Potwierdzicie te opinie? Zależy mi na sprawdzonych usługach dlatego pytam. Zależy mi na dobrym wykonaniu projektu więc potrzebuję tylko najlepszych fachowców z branży.
Zdaje mi się, że widzę... gdzie?
- Przed oczyma duszy mojej.
Awatar użytkownika
yetta
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:41

Re: Jakie biuro do projektu hali

Post autor: yetta »

Często korzysta się z takich ofert. Nie inaczej będzie w tym przypadku.
Wiemy, czym jesteśmy, ale nie wiemy, czym się możemy stać
Awatar użytkownika
kitty
Posty: 26
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:24

Re: Jakie biuro do projektu hali

Post autor: kitty »

Jakie przeznaczenie ma mieć twoja hala? Mieliśmy kilka opcji do wyboru i zdecydowaliśmy się, że zamawiamy halę przemysłową od Neodynamic https://neodynamik.pl/hale-namiotowe/przemyslowe/. Wykonują cały projekt pod wytyczne klienta, więc masz możliwość pełnej personalizacji. Kolejny plus to szybkość w jakim powstaje zarówno projekt, jak i postawienie takiej hali namiotowej.
Awatar użytkownika
Miwonik
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:35

Re: Jakie biuro do projektu hali

Post autor: Miwonik »

Wszystko tu musi być przemyślane, pomyślcie też tak bardziej przyszłościowo, czy może nie warto dołożyć jeszcze metrów do całego budynku? Dobry architekt na pewno też coś wam podpowie w tym kierunku. Sprawdźcie sobie tu przy okazji też firmę https://gizo.pl/sprzedaz/ i proponowane przez nich maszyny, przy różnego rodzaju halach na pewno wózki widłowe się przydadzą. Oprócz tych dostaniecie tu podnośniki nożycowe, koszowe na korzystny wynajem i sprzedaż.
Wieśka

Re: Jakie biuro do projektu hali

Post autor: Wieśka »

W tej sprawie najlepiej zwrócić się do firmy z doświadczeniem w branży logistycznej. My zaufaliśmy KMC Services https://kmc-services.com.pl/doradztwo/ i się nie zawiedliśmy. Znajomy skorzystał z ich doradztwa. Przeprowadzili u nich audyt i dali program naprawczy. Stąd mieliśmy na nich namiar. Dla nas zaprojektowali i wykonali halę magazynową.
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2019, 9:13

Re: Jakie biuro do projektu hali

Post autor: Predator »

Jak hala będzie już gotowa to warto pomyśleć nad wyposażeniem magazynowym, które bez wątpienia ułatwi pracę. Osobiście mogę polecić chociażby elementy poprawiające znacząco kwestie BHP, a można je znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/grupa/slupki-i-kas ... jana-tasma.
franita

Re: Jakie biuro do projektu hali

Post autor: franita »

Według mnie w tym kierunku to najlepiej sprawdzi się firma https://carcon.pl/produkt/biuro-hala-z-antresola/ . Oni już długi czas działają na rynku i na swoim koncie ma już wiele realizacji. Także są godni uwagi, ponieważ mają ogromne doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie.
ODPOWIEDZ