Gdzie na masaż?

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Grucha94
Posty: 97
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:43

Gdzie na masaż?

Post autor: Grucha94 »

Jak dla mnie, powinniście dobrze zastanowić się nad tym, w jaki sposób dzisiaj jesteście w stanie poprawić swoje samopoczucie. Na pewno dobry masaż może okazać się w tej kwestii bezcenny. Właśnie dlatego zajrzyjcie do https://villaurody.pl/ i sami przekonajcie się o tym, w jaki sposób możecie zorganizować te kwestie.
Awatar użytkownika
kitty
Posty: 26
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:24

Re: Gdzie na masaż?

Post autor: kitty »

Zgadzam się. Na co dzień doświadczamy ciągłego stresu. Teraz dochodzi jeszcze lęk o przyszłość. Trzeba umieć poprawiać sobie samopoczucie i mieć jakieś sprawdzone formy relaksu. Masaż jest do tego idealny. Tylko w obecnych warunkach najlepiej jest go wykonywać w domu. Ja sobie funduję masaż karku profesjonalnym masażerem https://casada.pl/produkt/neck-massager-ii/. Warto mieć takie urządzenie w domu. Potrafi dobrze rozluźnić spięte mięśnie.
kąśliwie

Re: Gdzie na masaż?

Post autor: kąśliwie »

OK, ale właściwy ośrodek czy tam SPA to jeszcze nie wszystko.
Ważne jest też to, kto wykonuje masaż i jakich środków używa. Bo jak próbują zastąpić profesjonalne kremy i olejki jakimiś jeszcze tańszymi substytuami, to zabieg przestaje być taki przyjemny i relaksujący. Poza tym "surowe" nawilażacze, jak piszą na https://yellowsport.pl/kosmetyki/produk ... do-masazu/ są pozbawione substancji zapachowych. A co to za masaż, jak nie oddziałuje na więcej zmysłów niż tylko dotyk?
luś

Re: Gdzie na masaż?

Post autor: luś »

Ja wiem, gdzie się wybiorę, ale czy możecie mi powiedzieć, jaka jest cena za masaż gorącymi kamieniami w Masajce? Właśnie tam chciałabym pojechać, a zależy mi na naprawdę dobrym relaksie. I dlatego orientacyjnie tylko pytam, bo zapłacę na pewno ile będzie trzeba.
ODPOWIEDZ