Frezowanie w drewnie

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
robert_kowalski89
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2019, 9:02

Frezowanie w drewnie

Post autor: robert_kowalski89 »

Hej,
poszukuje firmy, która wykona dla mnie frezowanie w drewnie kilka liter i cyfer. Czy zna ktoś firmę http://www.formadesign.szczecin.pl/frezowanie-cnc/ ? Tę firmę polecał mi znajomy, ale wole się rozeznać trochę bardziej. Najważniejsze żeby firma była z okolic lub samego Szczecina, bo chciałbym podjechać osobiście.
Awatar użytkownika
Sol
Posty: 79
Rejestracja: 14 wrz 2019, 16:57

Re: Frezowanie w drewnie

Post autor: Sol »

Elementy wykonane po frezowaniu trzeba odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniem. Dobrym sposobem jest wykorzystanie elastycznych przekładek Sigern. Przekładki chronią elementy przez pęknięciem i innymi uszkodzeniami, które mogą powstać na skutek magazynowania czy transportu.
Awatar użytkownika
camrat
Posty: 49
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:52

Re: Frezowanie w drewnie

Post autor: camrat »

Skoro jesteśmy przy temacie, to może polecilibyście mi jakąś sprawdzoną firmę oferującą dobrej jakości maszyny do obróbki drewna? Będę wyposażać warsztat stolarski i zależy mi na jak najwyższej jakości. Słyszałam, że producent https://winter-holztechnik.pl/ oferuje porządne maszyny. Jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
księgowa
Posty: 17
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:58

Re: Frezowanie w drewnie

Post autor: księgowa »

Chcesz prowadzić warsztat stolarski to zainteresuj się tą ofertą tu https://stmech.eu/ Znajdziesz tu propozycję narzędzi, urządzeń przydatnych w twoim warsztacie. Ta oferta jest bardzo duża. Proponowane klientom produkty są wysokiej jakości, od najlepszych producentów.
Awatar użytkownika
kaffior
Posty: 51
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:57

Re: Frezowanie w drewnie

Post autor: kaffior »

Teraz tacy specjaliści są na wagę złota. Ja sporo sie naszukałem gdy szukałem kogoś kto zajmuje się frezowaniem w Poznaniu ale na szczęście się udało! I to naprawdę mega profesjonalna firma
ODPOWIEDZ