Firmowa impreza

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Elo320
Posty: 12
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:33

Firmowa impreza

Post autor: Elo320 »

Chciałabym zorganizowac jakas fajną firmową imprezę, ale tak by wszystkich zaaskoczyć. Interesują mnie jakieś nietypowe rozwiązania. Z tego co czytałam to otwierają w Warszawie CulinaryOn . Takie studio kulinarne chyba bedzie dobrym pomysłem na oryginalną impreze firmową.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Firmowa impreza

Post autor: Ona »

A czy wiecie, że taką firmową imprezę możecie również zorganizować w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza? Na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/imprezy-firmowe/ możecie zapoznać się z pełną ofertą tego miejsca. Jak widać organizatorzy dbają tam o wszystko - scenariusz takiej imprezy, jedzenie, atrakcje, gry i zabawy, muzykę i nocleg. O nic nie będziecie się musieli martwić sami.
Możo

Re: Firmowa impreza

Post autor: Możo »

Warto przy organizowaniu imprez firmowych mieć kontakt do firmy tego typu https://www.medycznydetox.pl która świadczy usługi podłączenia kroplówki witaminowej, która bardzo szybko zwalcza objawy zatrucia alkoholowego. Na imprezach firmowych zawsze jest sporo alkoholu i niejedna osoba zbytnio popije, a na drugi dzień trzeba jakoś wyglądać zwłaszcza kadra zarządzająca.
Maćko

Re: Firmowa impreza

Post autor: Maćko »

Wróżenie z monet to kolejna interesująca praktyka andrzejkowa. Uczestnicy rzucają monety na stół lub podłogę, a następnie interpretują ich układ. W zależności od tego, jak monety wypadną, można przewidzieć przyszłe wydarzenia finansowe lub życiowe. Szczegóły tego zwyczaju i jego interpretacje można znaleźć na stronie https://naskrajnej.pl/2023/09/25/najcie ... -w-polsce/ gdyż ten zwyczaj jest szczególnie ceniony za prostotę i bezpośredniość.
ODPOWIEDZ