Firma kurierska

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Czajka
Posty: 52
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:33

Firma kurierska

Post autor: Czajka »

Czy ktoś z Was tak jak ja może zajmuje się produkcją towaru, który wysyła za granicę? Chodzi mi konkretnie o Anglię. Korzystałam do niedawna usług dość dobrej firmy kurierskiej, ale niestety zbankrutowała i muszę pilnie szukać nowej. Nie chcę w ciemno podpisywać umowy, dlatego będę wdzięczna za każdą informację.
Awatar użytkownika
hanusia
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:58

Re: Firma kurierska

Post autor: hanusia »

Witam, odnośnie taniego kuriera... według mnie trzeba wybrać dobrego brokera bo jak wiadomo same firmy kurierskie są drogie. Mam doświadczenia z różnymi brokerami. Dla mnie ważne jest żeby był dobry kontakt i pewność że jeżeli moja przesyłka np. zostanie uszkodzona sprawa zostanie od razu załatwiona. Są brokerzy z którymi w ogóle nie można sie skontaktować, mają dobre ceny (tanie) ale są to firmy widmo z którymi nic nie można załatwić nie odbieraja telefonu ani nie odpisują.Dlatego wybieraj firmę rozważnie.

pknmij
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 33
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:24

Re: Firma kurierska

Post autor: Zafira »

Chętnie poczytam Wasze dobre rady, bo właśnie potrzebuję namiarów na dobrą firmę transportową. Wprawdzie dopiero zacznę rozkręcać swój biznes, ale planuję wysyłanie różnych paczek do Niemiec. To będą wartościowe rzeczy, więc zależy mi również na ich ubezpieczeniu. Przeglądałam oferty różnych kurierów, ale nie chcę też wybierać jakiegoś, nie wiedząc jak dokładnie działa i czy jest skrupulatnych w wykonywaniu swoich usług.
Awatar użytkownika
tortus
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:21

Re: Firma kurierska

Post autor: tortus »

Jest wiele firm kurierski, i możesz też poszukac tak jak ktoś napisał poprzez brokera. No ale warto właśnie popytać wśród najomych czy czasem nie korzystali z firmy kurierskiej, albo wiedzą do kogo się udać. Nie wiem czy słyszałaś o tej firmie ale zerknij sobie na spokojnie na ich oferty https://www.speedpack.com.pl/ . Najważniejsze to że masz mozliwosć od razu tu sprawdzenie cennika, więc nic w ciemno nie wysyłasz. Możesz też się z nimi skontaktowac i ci wszystko wyjaśnią.
Awatar użytkownika
puma89
Posty: 102
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:15

Re: Firma kurierska

Post autor: puma89 »

Wiesz skoro szukasz w tym zakresie usług to najlepiej sobie zajrzeć w internecie więcej na ten temat. Możesz też przykładowo wystawić tutaj ogłoszenie https://www.kaliszak.pl/praca-kalisz/dam-prace , że dasz pracę takiej osobie czy też, że chcesz nawiązać współpracę.

umarex germany
ODPOWIEDZ