Filtrowanie wody

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Filtrowanie wody

Post autor: Ona »

Witam,
czy ktoś z Was filtruje może wodę w dzbanku filtrującym? Jeśli tak, to jakie zamawiacie wkłady do takiego dzbanka, oryginalne, czy zamienniki? Widziałam ostatnio na stronie https://strefafiltrow.pl/blog/oryginaln ... ita-maxtra ciekawy artykuł mówiący o tym, że ich działanie praktycznie nie różni się między sobą. Wiedzieliście o tym?
Awatar użytkownika
Mila
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2019, 1:02

Re: Filtrowanie wody

Post autor: Mila »

Takie przydatne informacje to ja rozumiem. Komuś na pewno będzie to pomocne.
Jeśli nie odważysz się teraz, to jesteś śmieciem i nigdy nie będziesz niczym innym, jak nędznym śmieciem.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 58
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:02

Re: Filtrowanie wody

Post autor: kicia »

a probowal ktos z was wody strukturalnej? prosta w przyrzadzeniu a mega zdrowa https://www.darnatury.pl/blog/article/w ... lasciwosci
Awatar użytkownika
Salomon
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2019, 14:28

Re: Filtrowanie wody

Post autor: Salomon »

Ja wybieram tylko sprawdzone opcje. Dlatego czytam opinie w internecie.
(...)każda sekunda walczy o to, by trwać jak najdłużej, nim zamieni się w przeszłość.
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 48
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:43

Re: Filtrowanie wody

Post autor: pomorska »

Takie filtry to przydatna rzecz, ja piję bardzo dużo wody, więc dla mnie to idealne rozwiązanie. Zawsze można do takiej czystej wody dodać sok albo nawet elektrolity na kaca jeśli się coś takiego przytrafi po imprezie

bizhub c224e fax
Awatar użytkownika
arkady
Posty: 69
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:03

Re: Filtrowanie wody

Post autor: arkady »

Jeśli chodzi o filtrowanie wody to nie zapominajmy, że czasami bardziej opłacalne jest zamontowanie w domu takiego odżelaziacz wody Dzięki niemu będziemy mieli znacznie lepszej jakości wodę z kranu, którą na spokojnie będzie można pić. Poza tym ważne jest aby mieć dobrą wodę, gdyż zła jakość może mieć wpływ na działanie niektórych sprzętów AGD.
ODPOWIEDZ