filtr do kranu

Miejsce na inne tematy.
Wituś13444

filtr do kranu

Post autor: Wituś13444 »

Hej, mieliście kiedyś filtr do łazienki? Nie wiem czy wiecie ale taki filtr nie zmiękcza wody. Woda zostaje oczyszczona z szeregu zanieczyszczeń, ale ważne dla naszego zdrowia minerały, takie jak wapń, magnez czy sód w niej pozostają. Stosujecie takie rozwiązanie?
Bożko

Re: filtr do kranu

Post autor: Bożko »

Ogólnie jeśli stosujemy takie filtry to faktycznie możemy polepszyć jakość wody. Natomiast gdy posiadamy wodę ze studni to polecam przeczytanie artykułu https://ogrody24.pl/blog/post/badanie-w ... ocic-uwage gdyż faktycznie badanie wody studziennej jest czymś istotnym.
ogóreczek

Re: filtr do kranu

Post autor: ogóreczek »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://idealnepowietrze.pl/k/coway-filtry/
Bakłażan

Re: filtr do kranu

Post autor: Bakłażan »

Jeśli to nam cokolwiek da to jak najbardziej jest to niezwykle ważna kwestia aby mieć czystą wodę. jak dla mnie również dość istotne jest to, aby całą instalacja wodna dobrze działała. W sumie zobacz jak doskonale działa zbiornik hydroforowy gdy wodę czerpiemy ze studni głębinowej.
ODPOWIEDZ