Elektroniczny obieg dokumentów

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
domina
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:21

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: domina »

Tydzień temu moja mama księgowa wpadła z wizytą do mojej firmy. Była w szoku, że za stertą papierków przy biurku mnie po prostu nie widać. Powiedziała, że słyszała, że istnieje coś takiego jak elektroniczny obieg dokumentów. Z ciekawości poszukałam w Internecie i znalazłam to: https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow . Obecnie jestem w fazie wdrażania programu.

dmuchany tor przeszkód dla dorosłych
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 88
Rejestracja: 13 cze 2019, 16:44

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: farah557 »

W tej kwestii dobrze by było poradzić się w sprawdzonym biurze rachunkowym np. http://credotax.pl/
Daruś

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Daruś »

Kiedy już faktycznie mamy zamiar wdrażać tego typu rozwiązania to jak najbardziej warto jest wybrać dobry system. Ja nawet niedawno miałem okazję przeczytać na stronie https://www.connecto.pl/jak-elektronicz ... nie-firmy/ jak de facto elektroniczny obieg dokumentów wpłynie na działanie naszej firmy.
Bażant

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Bażant »

Kiedy chcemy aby nasze przedsiębiorstwo się rozwijało to ja również jestem zdania, że należy stawiać na robotyzację oraz innowacyjność. Muszę przyznać, że bardzo fajną sprawą jest to co napisano w http://www.m-finanse.pl/jak-wyglada-rob ... siebiorstw i faktycznie sama robotyzacja procesów biznesowych jest doskonałym rozwiązaniem.
AnetkaĆ45

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: AnetkaĆ45 »

U nas obiegiem dokumentów niezmiennie zajmuję się moja księgowa do której mam 100% zaufania. Od kilku lat korzystam z pomocy biura https://kwakowicz.pl/kontakt/ z siedzibą w Warszawie. Polecam biuro bo oferują kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i co najważniejsze dla mnie to cena.

drożdże spożywcze suszone
ODPOWIEDZ