Ekologia

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Dabrowka-84
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2022, 0:58

Ekologia

Post autor: Dabrowka-84 »

Czy ekologia jest dla Was na tyle ważna, żeby starać się do swojej firmy o certyfikat ISO 14001? Dla mnie jest bardzo ważna, robię wszystko, żeby działania mojej firmy, nie przynosiły szkody środowisku. Angażuję się w działania mające na celu wspieranie naszej planety, sprawienie że będzie na niej odrobinę czyściej i lepiej. A jak Wy do tego podchodzicie?
Awatar użytkownika
mamimi
Posty: 113
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:37

Re: Ekologia

Post autor: mamimi »

Musiałem ostatnio zgłosić emisję gazów i pyłów do powietrza i firma https://www.ekomeritum.pl/zgloszenie-em ... powietrza/ okazała się być naprawdę ogromnym wsparciem. Mają szeroki wachlarz ofertowy, więc jeżeli również potrzebujecie tego typu pomocy, to zdecydowanie warto się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
Jeffy
Posty: 51
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:33

Re: Ekologia

Post autor: Jeffy »

Jeśli posiadacie firmę, która emituje gazy i szukacie nowoczesnych rozwiązań do ich pomiarów, to moim zdaniem warto zajrzeć w wolnej chwili pod ten link https://chochlikdrukarski.com.pl/przyrz ... zwiazania/ gdzie bezproblemowo znajdziecie sporo ciekawych informacji odnośnie tego typu przyrządów.
robak

Re: Ekologia

Post autor: robak »

Jeśli chcecie pozbyć się starego sprzętu, to zajrzyjcie pod ten adres. odbiorydomowe.pl. Jest to firma, która specjalizuje się w usuwaniu elektroodpadów. Na ich stronie wystarczy wypełnić formularz, a firma przyjedzie do was w dogodnym terminie i odbierze zużyty sprzęt. Można też do nich zadzwonić. Działają w stolicy, trójmieście, Lublinie i Świdniku.
ODPOWIEDZ