Drony, technologia - pomoc

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 60
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:56

Drony, technologia - pomoc

Post autor: mleczko90 »

Witam
Chcę ubezpieczyć dość spory teren z obiektami gospodarczymi w swojej firmie i słyszałem ostatnio, że wykorzystuje się drony do wykonania takiej inwentaryzacji terenu. Zależy mi żeby to było szybko zrobione, więc ta opcja wydaje się być bardzo ciekawa. Znalazłem ofertę firmy https://skysnap.pl/ortofotomapa/ i mam pytanie czy możecie polecić inne firmy? Interesuje mnie również kwestia samego ubezpieczenia czy to faktycznie jest tak ze zdjęcia z dronów mogą być użyte jako dokumentacja do ubezpieczenia? Chętnie wysłucham opinii osób które miały do czynienia z taka formą wykonywania dokumentacji. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
nad45
Posty: 51
Rejestracja: 30 paź 2019, 19:49

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: nad45 »

Na tej stronie https://megadron.pl/ jest ciekawa oferta, jeśli chodzi o drony. Propozycji jest tam naprawdę wiele. Każdy może znaleźć tam rozwiązania dopasowane do sowich potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Poza tym znajdziecie tam także różnego rodzaju akcesoria, które mogą okazać się niezwykle pomocne w różnych sytuacjach.
Awatar użytkownika
barttonn44
Posty: 70
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:39

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: barttonn44 »

Wydaje mi się, że wszyscy którzy technologią dronów się interesują powinni to wiedzieć, ale dla pewności dam wam jeszcze link do artykułu https://flyandfilm.pl/blog/drony-nowe-p ... -2020.html na temat tego jak zmieniają się przepisy odnośnie latania dronami od 1 lipca. Uważam, że jak najbardziej warto jest się tym zainteresować
Awatar użytkownika
doria
Posty: 92
Rejestracja: 03 sty 2020, 17:13

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: doria »

Do sterowania większymi dronami niezbędne jest posiadanie uprawnień operatora bezzałogowego statku powietrznego. W ofercie https://proflycenter.com/ znajdziecie specjalistyczne szkolenia oraz kursy, które pozwolą na uzyskanie niezbędnych dokumentów, które pozwolą na obsługiwanie dronów zarówno do celów zawodowych, jak i prywatnych.
gośka

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: gośka »

Na pewno tutaj https://ironsky.pl/baza-wiedzy/loty-rek ... e-dronami/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat dronów. Możecie się tam sporo dowiedzieć między innymi na temat lotów rekreacyjnych. Myślę, że taka wiedza może okazać się naprawdę niezwykle przydatna. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
eluśka

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: eluśka »

Jeśli poszukujecie czegoś naprawdę wyjątkowego, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mat ... 24499.html . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Trzeba na spokojnie przejrzeć różne modele, aby znaleźć taki, który będzie w 100% spełniał nasze oczekiwania.
ODPOWIEDZ