Dom spokojnej starości

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
iga102
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:03

Dom spokojnej starości

Post autor: iga102 »

Witam wszystkich. Mam problem, bo ustaliliśmy ze znajomymi, że wspomożemy dom spokojnej starości. Chcemy zakupić im, przez internet oczywiście, jakieś przedmioty codziennego użytku jak takie krzesło https://megamedic.pl/krzeslo-pod-prysznic i dostarczyć. Tylko jak to teraz zrobić?
Awatar użytkownika
kitty
Posty: 26
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:24

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: kitty »

To bardzo miło z waszej strony, że chcecie wspomóc dom spokojnej starości. Mieszkańcom na pewno przyda się taki asortyment. Niedawno kupowałam takie krzesło dla babci w sklepie Innow. Mają spory asortyment mebli medycznych. Całość jest dostępna na ich stronie internetowej, więc bardzo łatwo wszystko przejrzeć.
Bożena40

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: Bożena40 »

Zgadzam się z przedmówcą. To faktycznie miło z Waszej strony. Myślę, że najlepiej skontaktować się z właścicielem obiektu i zapytać o potrzebne im produkty. Moja babcia kiedyś przebywała w domu seniora: https://www.dzis.eu. Na szczęście miała dobrze wyposażony i komfortowy pokój, do którego nie musieliśmy nic więcej kupować. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego rozwiązania.

kingom
Boguś

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: Boguś »

Warto wybrać miejsce w którym przede wszystkim twoja rodzina będzie się czuć jak u siebie w domu. Ja sobie bardzo zachwalałam miejsce w https://podtopolami.eu/. Mam pewność, że osoba, która tam przebywa jest objęta naprawdę profesjonalną pomocą. Poza tym to naprawdę świetne i klimatyczne miejsce.
ODPOWIEDZ