Dom opieki

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
cytra
Posty: 36
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:31

Dom opieki

Post autor: cytra »

Uważam, że taki dom seniora to super opcja. Przede wszystkim dlatego, że nasz senior jest 24 godziny na dobę pod opieką. W Łodzi też znajduje się takie miejsce: https://www.familia.lodz.pl/. Warto rozważyć.
Awatar użytkownika
Balon
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2019, 14:01

Re: Dom opieki

Post autor: Balon »

Dobry dom opieki jest również w Nowym Dworze Mazowieckim. Mówię o zakładzie opiekuńczo-leczniczym "Dom Rodzinny". Seniorzy mogą tam przebywać na NFZ, ale też prywatnie. Mają tam bardzo dobre warunki, można mieć nawet 1-osobowy pokój z prywatną łazienką. Z racji, iż to ZOL to jest tam również stała opieka nie tylko personelu i pielęgniarek ale też lekarzy.
Awatar użytkownika
Eugen
Posty: 31
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:10

Re: Dom opieki

Post autor: Eugen »

W przeciwieństwie do założyciela tematu uważam, że dom opieki to jednak ostateczność.
Awatar użytkownika
emocja
Posty: 51
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:52

Re: Dom opieki

Post autor: emocja »

Wiele starszych osób ma problemy z pamięcią co może zwiastować chorobę Alzheimera. Myślę, że warto korzystać z nowoczesnych metod leczenia i zapisać się na terapię. Ciekawe informacje na ten temat znalazłam tu: www.ortmedis.eu. Choroba jest niebezpieczna, ponieważ początkowe etapy mogą łatwo zostać zignorowane, ponieważ są łagodne. Jednak z czasem dolegliwości się nasilają i osoba chora nie może sama funkcjonować. Na szczęście terapia jest skuteczna. Warto dowiedzieć się więcej.
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: Dom opieki

Post autor: Matrion »

Wraz z wiekiem ze zdrowiem jest coraz gorzej i trzeba się do tego przyzwyczaić. Musicie się tu zaopiekować waszymi rodzicami, tak jak i oni robili to gdy wy byliście dziećmi. Moja mama ma już spore problemy ze słuchem, jest to uciążliwe, ale są i gorsze problemy zdrowotne. Znalazłam tu aparat słuchowy w firmie https://www.brandvital.eu/ Mają tu duży wybór tego typu sprzętów. Warto tu wiedzieć, że na takie rzeczy można dostać refundacje, dofinansowanie z NFZ.
Daraźka

Re: Dom opieki

Post autor: Daraźka »

Polecam sprawdzić co oferuje - http://miasteczko-seniora.pl/prywatny-d ... i-seniora/ Miasteczko Seniora będzie stanowić nietypowy dom opieki dla starszych osób, chcących żyć na własnych warunkach.
Awatar użytkownika
salomea
Posty: 63
Rejestracja: 06 paź 2019, 20:14

Re: Dom opieki

Post autor: salomea »

Opiekę nad osobą starszą najlepiej powierzyć opiekunce, która będzie pomocą przez cały czas. Można skorzystać z pomocy tych opiekunek http://podtopolami.eu Mają one naprawdę dobre podejście do starszych osób.
wiśka

Re: Dom opieki

Post autor: wiśka »

Fakt ten dom seniora jest faktycznie ok. Jako dom opieki http://podtopolami.eu, który znajduje się w Piotrkowie trybunalskim odchodzimy od tego stereotypu. Przede wszystkim skupiamy się na kompleksowej opiece medycznej oraz przywracaniu sprawności. Nasi pensjonariusze mają zapewnioną nie tylko pomoc medyczną, ale również zabiegi rehabilitacyjne
ogóreczek

Re: Dom opieki

Post autor: ogóreczek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.wypadkiwpracy.co.pl
Oleś

Re: Dom opieki

Post autor: Oleś »

Jeśli szukacie domu spokojnej starości, godnego zaufania, to polecam ten http://www.domlesnezacisze.pl/. W ramach oferty domu znajdziecie ofertę pobytów krótkoterminowych, przydatnych w nagłych niespodziewanych okolicznościach oraz ofertę długoterminową.
wieśka

Re: Dom opieki

Post autor: wieśka »

a czy ktoś z forumowiczów zastanawiał się nad ośrodkiem https://podtopolami.eu/ ? czytałam trochę w sieci u uważam, że opieka medyczna jest zdecydowanie na wysokim poziomie. Moja babcia potrzebuje opieki dlatego też zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ