Dobry program do projektowania wnętrz

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
franciszka_72
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2022, 11:23

Dobry program do projektowania wnętrz

Post autor: franciszka_72 »

Jesteście w stanie polecić mi jakiś dobry program do projektowania wnętrz? Niekoniecznie musi być darmowy, mogę nawet zapłacić za jakiś czas, ale chciałabym sobie zrobić wizualizację kuchni. Stawiam raczej na taką typową klasykę zresztą, zamówiłam już nawet kilka dodatków, między innymi klasyczne sztucce srebrne https://gerlach.pl/sztucce z firmy Gerlach :)
bandamana

Re: Dobry program do projektowania wnętrz

Post autor: bandamana »

U mnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale mam wrażenie, że naprawdę w mojej firmie brakuje elementów BHP. I dlatego właśnie rozważam coś stosownego, a mianowicie rozwiązania takie jak piana przeciwpożarowa . Chętnie posłucham, jeśli wiecie o niej coś więcej. Jak ją dobieracie?
finualna

Re: Dobry program do projektowania wnętrz

Post autor: finualna »

O, to może być ciekawe, więc mi wskażcie, co wiecie. Dodam tak naprawdę, że póki co szukam odpowiedzi dla siebie i jak dla mnie, to właśnie coś takiego może się przydać. Nie jestem nowoczesna, ale coś tam chcę podziałać. A budując taki https://www.mgprojekt.com.pl/wszystkie-projekty/julka dom w promocji z dodatkami gratis, zaoszczędzam aż 2049zł!

Biuro Architektoniczne MG Projekt 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
themenisteeer

Re: Dobry program do projektowania wnętrz

Post autor: themenisteeer »

Nie do końca daję sobie odpowiednią świadomość w zakresie działania w domu i dlatego szczególnie będę prosić o pomoc. Chodzi mi o coś takiego jak rekuperator ścienny noxa . Czy Waszym zdaniem warto jest po niego sięgnąć? To będzie konkretny plan, działanie na poziomie?
fiorellaa

Re: Dobry program do projektowania wnętrz

Post autor: fiorellaa »

Nie trzeba kombinować, bo w sieci jest wiele inspiracji. A dwa, to też znajdziecie poradniki, typu https://www.chatakryspinow.pl/plytki-sc ... do-kuchni/ - gdzie znajdziecie wskazówki na temat tego , które chociażby płytki warto byłoby kupić? itd.
fiesta

Re: Dobry program do projektowania wnętrz

Post autor: fiesta »

Właśnie, właśnie.... Z poradników to naprawdę sporo można się dowiedzieć. Zobaczcie tutaj https://idealia.com.pl/fajne-meble-mlod ... woj-wybor/ co piszą odnośnie wyboru ładnych i praktycznych mebli do pokoju dziecka? Dowiecie się tam na co rzucić okiem.
ODPOWIEDZ