dobra kancelaria prawna Gdańsk

Miejsce na inne tematy.
Wąż

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Wąż »

Hej. Dowiedziałam się o zdradzie moje męża i nie chce dłużej ciągnąć tego związku. Postanowiłam założyć sprawę o rozwód z orzekaniem o winie, ale niestety nie wiem do kogo się zgłosić o pomoc w tym zakresie. Potrzebuję jakiegoś dobrego mecenasa, który działałby na terenie Gdańsk - możecie mi kogoś doradzić?
Mąż

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Mąż »

Z własnego doświadczenia wiem, że orzekanie o winie nigdy nie jest łatwe. Trzeba być naprawdę dużo dowodów najlepiej zeznania świadków, którzy potwierdzają, to wszystko co wcześniej mówiłaś. Mimo wszystko, liczę że ktoś poleci Ci naprawdę dobrego mecenasa, który będzie w stanie pomóc na sali sądowej. Pamiętaj, że rozwód to nie koniec świata.
zyć

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: zyć »

Jeśli chodzi o dobrą kancelarię prawną w Gdańsku, to ja od siebie polecam wam sprawdzić mecenasa Michała Mindykowskiego. Według mnie, jest on na tyle profesjonalny, że będziecie z pewnością zadowolone ze współpracy. Jego ogromne doświadczenie przekłada się na późniejszą pracę, co jest niewątpliwym atutem.
lód

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: lód »

Jeżeli zależy wam na szybkim i sprawnym rozwodzie, to polecam zgłosić się do https://i-rozwod.pl/jak-przeprowadzic-r ... malzenstwa oni mają sporą wiedzę jak i doświadczenia w tym temacie, co z pewnością pozwoli wam wygrać sprawę. Zdaję sobie sprawę, że jest to jest stresujący moment, ale myślę że sobie poradzicie.
ODPOWIEDZ