Brak dobrej komunikacji w rodzinie

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Emina_98
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2019, 20:28

Brak dobrej komunikacji w rodzinie

Post autor: Emina_98 »

Ostatnio zauważam, że nie potrafimy się dobrze komunikować z partnerem. Cały czas się kłócimy. Podobnie jest z dziećmi. Nie potrafię znaleźć odpowiedniego języka, żeby do nich dotrzeć. Czy w takim wypadku terapia rodzinna może pomóc?
Awatar użytkownika
Ilona1982
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2019, 22:30

Re: Brak dobrej komunikacji w rodzinie

Post autor: Ilona1982 »

Pewnie! Właśnie w takim wypadku warto wybrać się na terapię rodzinną. Też mieliśmy kryzys w relacjach rodzinnych i wtedy wybraliśmy się do Poradni Salomon. Po kilku spotkaniach udało się nam rozwiązać problem. 
Przemysław

Re: Brak dobrej komunikacji w rodzinie

Post autor: Przemysław »

To przykre, ale faktycznie takie sytuacje zdarzają się często. Właśnie dlatego jeśli czujecie, że i u Was w rodzinie zaczyna się dziać coś złego, to warto byłoby już teraz zajrze do https://psychomedic.online/ i i pomyśleć o skorzystaniu z terapii online. To może pomóc Wam poprawić relacje wewnątrz Waszej rodziny.
baśka88

Re: Brak dobrej komunikacji w rodzinie

Post autor: baśka88 »

Ja polecam terapię rodzinną. Bardzo dobrym ośrodkiem psychologoterapii jest Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia - Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/ . Tam otrzymacie niezbędną pomoc psychologów. Prowadzą także terapie par i terapie dla dzieci oraz młodzieży.

marihuany odmiany
ODPOWIEDZ