Balustrada szklana - co myślicie?

Miejsce na inne tematy.
babka44

Balustrada szklana - co myślicie?

Post autor: babka44 »

Bardzo mi się podobają takie ale nie wiem czy są praktyczne :)
glamka
Posty: 51
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:47

Re: Balustrada szklana - co myślicie?

Post autor: glamka »

Też mi sie podobają takie rozwiązania bo dodają nowoczesnego charakteru oraz stylowego wyglądu, a także nadają wnętrzu lekkości. A szeroka gama akcesoriów i systemów mocowań które ma firma https://www.petera-szklarstwo.pl/ umożliwia wkomponowanie balustrad w niemal każde pomieszczenie, nie wspomnę o tym że zwiększa też ich atrakcyjność.
Kaśka

Re: Balustrada szklana - co myślicie?

Post autor: Kaśka »

Długo się biłam z myślami jaką balustradę wybrać do naszego nowego domu, z tego względu że mamy kuchnie i salon urządzone na wysoki połysk tzn. meble i podłogi, decyzja zapadła żeby pójść na całość i zdecydowaliśmy się na balustrady ze stali nierdzewnej polerowanej w lustro z wypełnieniem szklanym projektem i wykonaniem balustrad zajęła się firma z pod Krakowa można zobaczyć podobne realizacje w ich ofercie https://www.stalprodukcja.pl/balustrady-szklane.html, efekt końcowy jest super, fakt jak chcemy mieć idealnie czysto na błysk to przy dzieciach jest praktycznie nie możliwe ale ogólnie warto było, tak więc nie ma się co bać tylko wybierajcie co się wam podoba.
Maryśśka

Re: Balustrada szklana - co myślicie?

Post autor: Maryśśka »

Kaśka pisze: ↑30 gru 2020, 20:43 Długo się biłam z myślami jaką balustradę wybrać do naszego nowego domu, z tego względu że mamy kuchnie i salon urządzone na wysoki połysk tzn. meble i podłogi, decyzja zapadła żeby pójść na całość i zdecydowaliśmy się na balustrady ze stali nierdzewnej
Szklana na pewno ładnie wygląda. Jednak osobiście jakoś nie jestem do niej przekonana. Przy trójce małych dzieci wolę unikać wszystkiego co jest szklane ;) My również zdecydowaliśmy się na balustrady ze stali nierdzewnej. Ma je sklep z elementami do balustrad https://sklep-metale.pl/balustrady-nier ... nierdzewne. Całość zamówiliśmy online z dostawą do domu. Obsługa była bardzo pomocna.
ODPOWIEDZ