badanie termowizyjne

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Iwar1678
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 9:05

badanie termowizyjne

Post autor: Iwar1678 »

Witam forumowiczów, czy ktoś z was wykonywał badanie termowizyjne w celu poszukania nieszczelnośći w kanalizacji? Macie jakieś doświadczenia w pracach hydraulicznych?
Awatar użytkownika
kowina8
Posty: 111
Rejestracja: 13 paź 2019, 16:19

Re: badanie termowizyjne

Post autor: kowina8 »

Do tego potrzebne są lunety termowizyjne, gdzie takie lunety kupić? Można na przykład zainwestować w takie konkretne produkty na https://www.guideir.com.pl/product/okul ... dki-ta435/ to jest po prostu dobry i konkretny produkt dzięki któremu tak naprawdę nasze sprzęty sa rewelacyjnie wyposażone. A przeciez o to chodzi, zeby nasze sprzety były coraz lepiej wyposazone.
takiś

Re: badanie termowizyjne

Post autor: takiś »

Na pewno jest to potrzebne przy badaniu gruntu, ale także i przy badaniu rur, kiedy coś się zapycha. A tak mi się przynajmniej wydaje. A ja mam inny kłopot, więc mam nadzieję, że mi pomożecie. Jak odpowietrzyć pompę hydroforową ? Tego muszę się do jutra, to 14 dowiedzieć. Szef oczekuje wskazówki, a ja nie wiem. Pomożecie?
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: badanie termowizyjne

Post autor: Ona »

Z tego, co się orientuję, to taką profesjonalną ekspertyzę termowizyjną można zamówić również w firmie https://www.efektywniej.pl/. Swoją siedzibę ma ona we Wrocławiu, ale działa tak naprawdę na terenie całego kraju :)

operator koparki kurs kraków
ODPOWIEDZ