badania i analizy

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
Hugon
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 17:40

badania i analizy

Post autor: Hugon »

Czy zlecaliście kiedyś komuś analizy statystyczne? Mam na myśli konkretnie takie do badań z obszaru medycyny na przykład. Na pewno będę chciał znaleźć profesjonalistę, który wykonuje takie analizy, bo dla mnie to dość skomplikowane. Jesteście w stanie kogoś takiego mi polecić? Za wszystkie propozycje będę wdzięczny i chętnie je przejrzę. Dzięki, pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
mamimi
Posty: 114
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:37

Re: badania i analizy

Post autor: mamimi »

Jeśli chodzi o badania, uważam, że warto zainteresować się diagnostyką biorezonansową od https://www.biorezonans-mokotow.pl/. Słyszałam, że sprawdza się ona w przypadku alergii, pasożytów, a także boreliozy. Chętnie poznam wasze opinie na ten temat.
Awatar użytkownika
Jeffy
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:33

Re: badania i analizy

Post autor: Jeffy »

Ostatnio również zastanawiałem się, gdzie można uczestniczyć w badaniu klinicznym. Warto stale rozwijać dziedziny medycyny, a znajomy polecił mi kontakt z clinicalbs.com. Czy ktoś miał już okazję współpracować z nimi? Będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniem.
Zgnilak

Re: badania i analizy

Post autor: Zgnilak »

W erze zaawansowanych badań genetycznych, badanie cytogenetyczne stanowi podstawę wielu diagnoz genetycznych, umożliwiając precyzyjną analizę chromosomów. Zainteresowani mogą znaleźć więcej informacji na temat tego procesu i jego znaczenia w leczeniu różnych stanów, w tym niepłodności, na stronie https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... enetyczne/ i jest to nieoceniona wiedza dla osób poszukujących przyczyn genetycznych swoich problemów zdrowotnych. Zrozumienie wyników badania cytogenetycznego może otworzyć nowe możliwości terapeutyczne.
ODPOWIEDZ